Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve! Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve! Megismerkedtem valakivel! Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk!Sokat beszélgetünk,nevetünk!Ma elhozott haza,holnap eljön értem,és együtt megyünk dolgozni!Ma este mikor eültem a kocsijába rosszul csuktam be az ajtot,ő átnyult és segitett,rárakta a lábamra a kezét!Nagyon aranyos és kedves!Jol érzem magam vele!De!!!!!!!Ugy tudom együtt él valakivel!
2008. ápr. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy tetszel neki :)

Tuti forrásból tudod, hogy kapcsolata van? Ha igen, akkor vigyázz vele, mert nem biztos, hogy ugyanazt várjátok majd egymástól, ha össze is jönne köztetek a dolog!

De azért sok sikert:)

2008. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatnám meg hogy tényleg tetszem neki?hOGY VISELKEDJEKVELE?
2008. ápr. 18. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
kÉRDEZTEM TŐLE ÉS Ő MONDTA!
2008. ápr. 18. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam az előbb is. Attól függ, hogy mit akarsz a pasitól: csak szexet, viszonyt, vagy kapcsolatot. Lehet, hogy mindvégig "csak" szerető leszel. Ez rajtad múlik, hogy neked belefér-e. Jó lesz így neked? Ha igen, akkor csak kacérkodj vele, flörtölgess, de ha már nyitott feléd, akkor neked csak önmagadat kell adni:)

Persze az is lehet, hogy beléd szeret, és akár új életet kezdtek együtt. De vigyázz, ne hagyd magad kihasználni. Ha komolyabb jeleket ad, hogy tetszel neki- csók vagy ilyesmi- akkor akár rá is kérdezhetsz, hogy mi van a barátnőjével.

2008. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy kapcsolata van, akkor hagyd békén.
2008. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!