Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonöt fölött nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonöt fölött nektek hogy megy a párkeresés? Hol ismerkedtek, meg mikor? Ti is azt tapasztaljátok, hogy sehol egy normális pasi?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem szingli, és még el se kezdtem keresgélni, annyira kiábrándít amit a hasonszőrű barátnőim mesélnek. A korban passzoló pasik vagy önbizalomhiányos, lelkisérültek, vagy párban vannak, vagy rettegnek a felelősségtől. Az az igazság, hogy nálam eleve elég magasan van a belépési küszöb, nem akarok olyan kapcsolatot, ami már az elején kompromisszum. De igazából azt sem tudom, hogy hol kellene ismerkedni, meg mikor. Nyilván neten az önbizalomhiányosokat lehet találni halomra, szórakozóhelyeken pedig a "nemakarok felelősséget" típusúakat. Tovább kellene már lépnem, legalább valami átmeneti pasit találni, de fogalmam sincs merre induljak.
2012. ápr. 23. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én rendes pasi vagyok ,ha gondolod irj privit!:-)
2012. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én meg nem ismerkedem.Lesz.rom ezt a párkeresősdit.
2012. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

"Nyilván neten az önbizalomhiányosokat lehet találni halomra!..."

Nyilván.

A kollégáim 25-30 évesek.

Nagyrészük eladóként dolgozik napi 10 órát, még szombaton is.

A kollégáim rendes pasik és nekik sincs idejük ismerkedni.

Hol ismerkednének ha nem a neten?

Munka után inkább bedől az ágyba, mintsem szórakozik, mert bizony az albérletét ki kell nyőgnie.

Ettől a kijelentéstől, és a "nálam eleve elég magasan van a belépési küszöb" szövegből arra lehet következtetni, hogy egy semmirekellő elkényeztetett, liba lehetsz.

Részemről el is vágtad magad, tehát az ismerkedést ne általánosítással indítsd ha lehet.

2012. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ASOT ***** válasza:

Mi is nem olyan régen.. mentünk szét a párommal.

27/f


De amúgy a mostani exemet 25 évesen ismertem meg egy üzletben..

2012. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ASOT ***** válasza:
amúgy meg bárhol lehet ismerkedni! ÉS szerintem aki 25-30-as korosztály az kicsit sem idős! :)
2012. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy idős, csak valahogy a környezetemben mindenki kínlódik ezzel. Pontosan ezért, mert igen, én is ledolgozom a 10-12 órámat, előtte utána kutyázom, hétvégét jellemzően barátokkal, családdal töltöm, tehát nem csak a hol, hanem a mikor is nagy kérdés. De valahogy tőlem idegen ez a neten hazudozós kémia nélküli világ.

Lehet, hogy elkényeztetett libának tartasz nem agyok az. Sokat dolgoztam az anyagi függetlenségemért, meg a lelki békémért is. Épp ezért nem adom könnyen. És igen, ezekszerint a munkatársaid pl. nem ütik meg a belépési küszöböt. Akinek nincs hobbija, nem éli a saját életét, amellett mi lennék? Házvezető nő? Vagy miattam megváltozna és nem otthon ülne? Érted...

2012. ápr. 23. 18:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze a te világodban mindenkit felvet a pénz a jobbnál jobb programokhoz. Ébresztőőő...
2012. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szia. szivesen megismernélek. irj privit.
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Akinek nincs hobbija, nem éli a saját életét, amellett mi lennék? Házvezető nő?" - Ezek szerint akkor neked sincs hobbid.

A lelki békédet meg nem kéri szerintem senki, nyugodtan megtarthatod magadnak.

2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Durva általánosítás, sarkítás és kategorizálás amit a kérdésedben kiírtál. (És midezt nem is tapasztalat útján állapítottad meg hanem ilyen barátnői mendemodák alapján.) Így tényleg nehéz lesz partnert találnod......

Ha ilyen elárásaid vannak akkor valószínűleg Te teljességgel tökéletes lehetsz, és a maximumot tudod nyújtani egy kapcsolatban.

Amúgy az elöző kapcsolataid milyenek voltak?

2012. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!