Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet valami? Kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? Kell valamitől tartanom? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Nővérem volt osztálytársával már régóta beszélek. (21 éves pasi) Tőlünk itt lakik 5-10 percre.. Van barátnője 4 éve együtt vannak,.. meg semmit nem akar tőlem,csak talizni,ezt írta is.Marha sokat hülyülünk fészen meg nagyon jól elvagyunk,agyilag össze is illünk.(ős is mondta meg én is):D

Kicsit félek vele találkozni,nem tudom mért..van bennem egyfajta szorongás és félek.

De amúgy jófej meg minden..Teljesen oda van értem imád,szeret,meg jobban megismerne.

Na most az a kérdésem,hogy ennyire jól elvagyunk,szerintetek később lenne ebből valami?

Azt írta ha 18 éves leszek/ lennék rám startolna,meg ugye ha nem lenne barátnője.Tényleg nagyon teljesen oda van értem.

Elvileg nincs fiú lány barátság...:S :D

Ma sms-ben írta,hogy nagyon megkedvelt és hogy elmegyek e sétálni vele (kutyázni) :DDD

De ezzel már egy ideje "nyaggadt" tényleg nem rámenős mindennap beszélünk stb.

Mindig hív minden hova,ez tök jóóó :))

Félek vele elmenni,nem tdom mért,pedig..semmi gáz nincs vele...csak félek nagyon..

(amiket feltettem kérdéseket arra válaszoljatok)

szerintetek akkor ebből később lehet valami??? :D :|


2012. ápr. 23. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szorongás okára rájössz, el tudod fojtani, esetleg tudod mellőzni, vagy el is tűnik. De akár lehet belőle valami. De ennek idő kell.
2012. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel se merül benned, hogy a pasinak 4 éve nője van és épp téged próbál fűzni? Jó, hogy nem közli, hogy ahogy 18 vagy kidobja a nőjét és megy hozzád- ám nehogy azt hidd, hogy ez olyan jó. Veled is lazán meg fogja csinálni.
2012. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ööömm .. undorító vagy-e?
2012. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tisztázd előre vele, hogy milyen a kapcsolata a lánnyal. Ha már a kapcoslatuk a vége fele jár valamennyire megérthető ez a helyzet, de ha azt mondja jól megvannak és szakitásra még csak nem is gondolt, akkor elég gyanús. Feltételezhető hogy a találkozások alkalmával lesz valami, ezért nem fer a barátnőjével szemben. Lehet, hogy ő ilyen tipus, vagy ez most csak igy alakult és hamarosan szakitanak. Deritsd ki:)
2012. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!