Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kellhetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geminih kérdése:

Szerintetek kellhetek még valakinek nemi herpesszel? Egészséges nő kezdene az ilyen betegséggel küzdővel? Vagy csak védekezzek ha összejönnék valakivel és ne mondjam el neki amíg csak lehet?

Figyelt kérdés
Nem "szolgáltam" rá, egy kétdiplomás két gyerekes nő szájától kaptam, nem prostitól. Társkereső oldalon senki sem válaszol. Pedig biztos vannak ott is ilyen betegséggel nők .

2012. ápr. 21. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Nem "szolgáltam" rá, egy kétdiplomás két gyerekes nő szájától kaptam, nem prostitól."


Ez durva. És értesíteted róla, vagy továbbra is terjeszti a dolgokat? És mit szólt utána?



" Társkereső oldalon senki sem válaszol. Pedig biztos vannak ott is ilyen betegséggel nők ."


Ha bemutatkozásnál ezzel a szöveggel kezdesz akkor ne csodálkozz.............

2012. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2012. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát.. izéé.. :(
2012. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Magyarországon milliók életét keseríti meg az egyik legfájdalmasabb bőrelváltozás, a herpesz. Igen elterjedt kórságról van szó - egyes felmérések szerint az emberek nyolcvan százaléka hordozza testében a vírust, ami időről időre kiváltja a kellemetlen tüneteket."


Hát ehhez tényleg nem kell prosti... :)

2012. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerkednék! Van egy tök jó herpeszem, munkám, házam....
2012. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Már nm azért, de a lakosság baromi nagy része fertőzött herpesvírussal, ugyanis ha az ember egyszer megkapja, semmivel nem lehet megszüntetni a fertőzést.

A tüneteket lehet kezelni, mikor kijönnek a hólyagok.

Akkor jönnek elő, ha kicsit legyengül az immunrendszer.

És csak akkor fertőz, mikor tünetek is vannak.

Nem is nagyon értem, hogy minek kell ezt kiírni az adatlapra. Szerintem az emberek 90%-nak a száján volt már herpesz, mégsem írja ki, hogy "vigyázat, herpeszes vagyok!!".

Pedig ugye a szájon lévő herpesz is okozhat genitális herpeszt.

Mikor kijön a probléma, akkor nincs szex, hanem kezelés. Ha elmúlt, akkor meg nem fertőz.

2012. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó vagyok. Bocs, most olvasom, hogy a hólyagok elmúlása után még 10-12 napig fertőzhetsz.

Szóval ha kijön, akkor egy hónap nuku szex és ennyi.

2012. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Minden második pasi meg hpv-és....szóval..
2012. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze ha nekem is a számon lenne a herpesz letojnám, de mostani kutatási eredmények szerint bármikor fertőzhet az ilyen ember, akkor is ha nincs tünete. A társkeresőn pedig azért árulom el mert nem akarom becsapni a másikat, és lehetőleg olyat keresek aki nem róhatja majd fel nekem hogy tőlem kapta.
2012. ápr. 21. 17:59
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja, és a HPV-t a szervezet ki tudja irtani magából 8legtöbb esetben)akár külső segítség nélkül is, ellentétben a herpesszel ami a magzatra is veszélyes lehet.
2012. ápr. 21. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!