Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek müködhet úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködhet úgy egy kapcsolat h a fiú 23 éves a lány 17 éves lesz?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedés szintjén vagyunk, de mondta Ő is h örülne neki ha ebből idővel több lenne mint barátság, és természetesen én is vagyok vele. És kiváncsi lennék rá, h tapasztaltatok-e már ilyesmit ?? Mennyire lehet ez igy tartós ?? Müködhet-e ?? És a küllvilág mit szólna hozzá ?? (nem mintha annyira foglalkoznék vele, csak kiváncsiságból, h mások mit szólnának hozzá ?? )

2012. ápr. 24. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Siman :) ha megvan az oszhang meg minden rendben hajra..csak elore..es sok boldogsagot!

16l

2012. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem úgy lesz
2012. ápr. 24. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
persze h működhet , miért ne ? Ha ti ketten jól elvagytok akkor nem számít semmi és senki véleménye szerintem. Ez még nem olyan nagy kórkülönbség! Sok szerencsét!
2012. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A külvilág a családtagokat leszámítva nem számít.Ha a szüleitek elfogadnak titeket(miért ne tennék),akkor minden rendben.Nemsokára betöltöd a 18-at,utána pedig már tényleg senkinek nem lehet egy szava sem.Mennyire lehet tartós?Bármennyire.:DEz csak tőletek függ.23/F
2012. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:
49%

Erdekes az hogy, a legtobb rokonom, ismerosom aki tartos kapcsolatba el. Pl. Szuleim, volt parjaim szulei stb. a korkulombseg 9-10 ev legalabb.

Sok szerencset!

2012. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy működhet-e az rajtatok múlik, nem azon, hogy hány évesek vagytok
2012. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Timikkee válasza:

Szerintem nem a kór külőmbség számit!!!! Senkinek semmi közze hozzá hogy te egy akkár 70-sel szeretnél együtt lenni ha te boldog vagy az a lényeg nem az hogy ki mit mond!!!!

Főleg ha be is töltödd a 18 nagy koru leszel senki és seemi nem álhat a Boldogságod utjába!!!! Sok szerencsét és Sok boldogságot Kivánok nektek!!! :)

2012. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 20 leszek, a párom pedig majd 27. Már 2 éve együtt vagyunk!

Egy érett 17 éves lányhoz nem nagyon illik egy korabeli fiú..szerintem :)

2012. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondolom, hogy a velem egy idős fiuk éretlenek. És vele tényleg jó érzem megam :$ és nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jó kivánságokat :)
2012. ápr. 24. 14:05
 10/12 Timikkee válasza:
Mind főleg a mai fiatalok csak minidg aszt akarják aszt hisszik ezzel menők!!! Közben meg sehol seemi!!!!
2012. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!