Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tegyek egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegyek egyáltalán bármit is, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú, aki egy évvel idősebb mint én (15 éves). Körülbelül 8 éve ismerjük egymást, és az utóbbi másfél évben nagyon szoros lett a kapcsolatunk. Beleszerettem, és nem volt viszonzatlan, csakhogy mi elköltöztünk a régi lakhelyünkről. Nagyon keveset találkoztunk azóta, kb 2-3 alkalommal. Egyszer felhoztam témában mikor beszélgettünk, hogy akar e egyáltalán valami komolyat, vagy nem. A válasz ' a távolságra hagyatkozva ' nemleges volt. Nagyon megviselt, és írtam neki egy levelet, hogy a találkozásért ő is tehetne, mivel bármikor találkozni akartam vele, mindent megszerveztem, hogy mindenkinek jó legyen, ő pedig egy egyszerű 'bocs nem érek rá, ne haragudj' mondattal rendezte le. Erre annyit írt válaszként, hogy ez a levél kicsit oltogatásnak tűnik, és hogy szerinte nincs értelme, hogy oltsuk egymást, és hogy nem ér rá erre arra... Megmondtam neki, hogy nem annak szántam, csak meg akarom vele beszélni normálisan, de azóta nem írt. Nincs egy hete az utolsó levélváltásunknak. Van esélye annak, hogy minden rendbe jön, és talán összejöjjön ez közöttünk, vagy inkább felejtsem el? Kérlek segítsetek..
2012. ápr. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,még túl éretlen hozzád.Pár év múlva,ha összehoz titeket a sors és neki addig benő a feje lágya,akkor lehet esély...,de addig felejtős.
2012. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha akarna valamit, akkor nem érdekelné a távolság és nem rázna le Téged. Felejtsd el!
2012. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Tartsd már magad annyira (fiatal)nőnek, hogy direkt nem alázod meg magad!
2012. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem . Te mindent megtettél amit lehetett. Egyébként nagyon ari vagy, hogy ennyire próbálkozol.
2012. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd azon leszek. :)
2012. ápr. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!