Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Ez a csaj bármit vesz fel...

"Ez a csaj bármit vesz fel nagyon gáz" Miért mondják rólam? Normális, fehérbőrű, maximalista lány vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudok sajnos máshoz fordulni úgyhogy végső reményeim vagytok.


magasság – 158-159cm

súly – 46 kg

csipő – 80

derék – 65

mell – 75

melltartó – 70/B


Tökéletesen jól érzem magam, és abszolút 100%-osan elégedett vagyok a kinézetemmel mindaddig amíg ki nem lépek a lakásból. Amint kiléptem legszívesebben elbújnék. Miért? Az emberek miatt!! Úgy kezelnek hogy megőrülök. A következőket hallom teljesen ismeretlenektől az utcákon: „Tartja valami még azt a nadrágot rajta?” „Nézz má’ hogy néz ki” „Tiszta gebe” „Ez a csaj bármit vesz fel mindig nagyon gáz”(<-ezt suliban mondta egy lány) stb. Nem vagyok bolond, nyíltan hallótávban mondják, és ami még rosszabb hogy bámulnak! Szó szerint elmondhatatlanul lekezelően megbámulnak. Ezeket 80%-ban lányoktól kapom, 20%-ban fiúktól. Nagyon nagyon szeretek divatosan öltözködni, kifesteni magam, a hajam belőni, napszemcsi stb... szóval adok a megjelenésemre az átlaghoz képest nagyon is sokat. Mindig mindig igyekszem esztétikusan, divatosan kinézni. Szóval ezért sem értem miért vagyok ÉN a „mindig nagyon gáz” mikor annyi fura fazon van köztünk, és a társadalom szinte mindenféle kinézetet teljesen elfogad ma már (pl rocker, gótika, punk, hidrogénszőkesség stb) rájuk nem néznek így akkor én mért kapom ezt a bánásmódot?! Őszintén, higgy nekem, NAGYON lekezelően viselkednek velem és bámulnak meg az emberek (bolti eladók, fogorvosom asszisztense, fodrász, járókellők stb)


Arra gondoltam hogy amiatt hogy talán betegenek, anorexiásnak tűnnök? Ez így van? Nagyon keskeny a csípőm, és széles a vállam illetve eszeveszett alacsony vagyok ami mind mind (szerintem) hozzájárulhat az „anorexiás ez a csaj” dolgokhoz. EZ IGAZ LEHET?

18 vagyok.


2010. aug. 25. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet tényleg csak azért bámulnak meg mert vékony vagy a suliba a csajok azért piszkálnak mert féltékenyek ne is törödj velük légy büszke magadra :D
2010. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is csak féltékenység lehet. Tesóm is ilyesmi alkatú. Tényleg iszonyat vékony, olyan 5 kiló plusz ráférne, de ezt leszámítva nagyon csinos. Egyébként, ha mutatsz nekünk képet, könnyebben meg tudjuk mondani, mi lehet a gond. Fejed letakarhatod, ha nem akarod, hogy valaki felismerjen :).
2010. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom én 158 cm 49 kg vagyok, csípőm 84, derekam 65, 75B melltartót hordok, de rám azt mondják arányos az alakom és jó csaj vagyok. mondjuk nekem még így is mondják,hogy hízhatnék , de szerintem így vagyok pont jó. lehet hogy 46 kilósan én is már túl vékony lennék. de szerintem alapjában véve nem lehet baj az alakoddal.
2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm 10 centivel nagyobb, mint te, ő is elég vékony, de semmiképpen nem gebe.
2010. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

*Nagyon nagyon szeretek divatosan öltözködni, kifesteni magam, a hajam belőni, napszemcsi stb... szóval adok a megjelenésemre az átlaghoz képest nagyon is sokat. Mindig mindig igyekszem esztétikusan, divatosan kinézni.


Na látod, ez a baj! Próbálj meg NORMÁLISAN kinézni, a kevesebb néha több. Semmi baj az alakoddal a paraméterek alapján, csak valószínűleg hülyét csinálsz magadból, méghozzá úgy, hogy észre sem veszed.

2010. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én pont ennyi voltam, ekkora magasság és ennyi kiló, nekem a mellem az most kb 80/B, most 10 kilóval vagyok nehezebb és ez szörnyű :( Vissza akarom kapni a 46 kilómat, akkor voltam pont jó, és még a fenekemen akkor is volt felesleg! Szerintem nem nézhetsz ki anorexiásnak, persze mindenkinek más alkata van, én nem tűntem annak.
2010. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet, valami olyan ruhába legyél rajta amiben hallottál ilyen megjegyzést, fej nem kell rá hogy diszkrétek legyünk:D aztán utána megtudjuk hogy mi a gond:D
2010. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A smink,a ruha és a stílusod miatt cinkelnek szerintem.Nem az alakodért.Valószínűleg túl sok a vakolat.

Képet!

2010. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kép nélkül elég nehéz megmondani...
2010. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha 18 évesen 46 kg vagy, az tényleg nagyon vékony. De ha ilyen vagy és így érzed jól magad, akkor magasról tegyél mindazokra, akik ezt nem képesek elfogadni. Legyél magabiztos és ne foglalkozz velük!!!
2012. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!