Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az osztálytársamnak h bele vagyok zúgva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szedd össze magad és egy olyan pillanatban amikor csak ketten vagytok és látod hogy olyan a hangulata hogy komoly de nem rossz kedvű mond el neki , ez a legrövidebb út és a legegyszerűbb . ne habozz , tedd meg amíg nem késő. Sok szerencsét!
2012. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát én nem mondanám el neki :D Tudod van egy olyan mondás hogy házinyúlra nem lövünk ;) Nem biztos hogy jó dolog fog kisülni belőle, ha a csaj/pasi megtudja hogy szerelmes vagy belé. Ha elutasít akkor az egész osztály rajtad fog röhögni. Ha meg összejösztök a szakítás után lesz feszült az osztály hangulat...

De ha ennek ellenére össze akarsz jönni vele, hívd el egyszerűen randira. Mintha nem is az osztálytársad lenne. Az persze nem árt ha ekkor nincs senki közelbe az osztálytársak közül :)

2012. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2012. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó évünk 8.ba járok
2012. ápr. 24. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
csk mégis mit mondjak neki?
2012. ápr. 24. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó év? Bocs, hogy azt mondtam rossz sülhet ki belőle. Ilyenkor nem számít :D

Ha jól gondolom az osztály kirándulásotok nem sokára lesz. Ott simán eltudod kapni amikor egyedül van. Hát nyolcadikba nem tudom mi a menő jelenleg meg ez azért függ a csaj stílusától is. De ha elmondod az igazat abból szerintem nem jössz ki rosszul. Egyszerűen megmondod neki, hogy szerelmes vagy belé... Bár ez lehet hogy egy kicsit sokkolni fogja szóval kezdetnek elég lesz a "nagyon tetszel" is. :)

Ha meg esetleg elhajtana, akkor fogd a piára ;) Ilyenkorban már visztek piát ha jól gondolom :D

2012. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ŐSzintén én nem nem iszom még nem rúgtam be és ő csendes lány
2012. ápr. 24. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A pia nem fontos, csak úgy megemlítettem. :) Ha csendes lány akkor egyszer odaülsz mellé az egyik szünetben, és megmondod neki hogy nagyon tetszik neked, és szeretnéd jobban megimserni. Nem kell ennél több... Csak legyen elég bátorságod ehhez ;)
2012. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!