Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiszeretek valakiből újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszeretek valakiből újra szerelmes lehetek belé?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap szakítottam a barátommal mert nem szeretem annyira de hiányzott nagyon másnap felmentem a koliba hozzá,megbeszéltük és összejöttünk,egy hét telt el és szakítottunk most is és most is hiányzik de ha velem van akkor annyira nem érdekel ha nincs itt akkor meg mindig rá gondolok h milyen jó vele hogy hiányzik h szeretem meg ienek ..kiszerettem belölle ? mert szerelemes voltam belé csak sok probléma volt az elmult egy hónapban sokminden összejött nagyon stresszes volt minden meg megjött talán emiatt van ez? vagy hogy tudnák ujra szerelmes lenni belé? vagy fiatal vagyok hozzá nagyon én 15 ő 20..vagy sokat voltunk együtt? mert szinte minden nap amikor meg nemtaliztunk 3 napig akkor ugy hiányzott..
2009. jún. 21. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ez olyan h se vele se nélküle.... nem szereted mer kételkedsz...nehéz de lépj túl fiatal vagy majd eljön az igazi amikor nem kételkedsz...hidd ell sok sikert
2009. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de amikor éreztem h szeretem és szerelmes vagyok úgy imádtam vele lenni..de már nem érzem, de vele akarok lenni hogy újra érezzem ezt az érzést,de nem tudom visszahozni :( ha sokáig nem talizunk (mert más városba lakik messze) akkor ha hiányzik sokáig akkor még szeretem ?
2009. jún. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!