Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer kiszeretek valakibő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kiszeretek valakiből, abba visszaszerethetek?

Figyelt kérdés
Veletek volt már ilyen? Vagy ha elmúlik valami, az örökre szól?
2010. máj. 22. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem visszaszerethetsz, de ilyennel ne kisérletezz :)
2010. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem. Ha elmúlik, annak oka van. És általában ezek az okok nem szoktak megszünni. Ez személyes tapasztalat de persze itt is mint mindenhol lehetnek kivételek.

22/L

2010. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akiből egyszer végleg kiszerettél, abba már sehogysem tudsz visszaszeretni!


max olyan lehet, h haragszol rá, és azt hiszed már semmit nem érzel..nem találkoztok, lecsillapodik minden, és mikor újra látod meg beszéltek, előtör az érzés.

az meg azt jelenti, h csak elhitetted magaddal h már nem szereted, elnyomtad az érzést.

2010. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, tök egyszerű! ez olyan mint a sunázás! csak kiteszem, beteszem! kicsapom, becsapom!
2010. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem akit egyszer szerettél azt nem tudod (olyan) könnyen elfelejteni.végülis örökre megmarad benned az érzés,csak elfolytod magadban jó mélyre,nehogy újra feltörjön.ez viszont könnyen megtörténhet,ha hasonló szituációba keveredsz vele,mint mikor szeretted.

egész életedben hordozod magaddal a jó élményeket és a sebeket is.

2010. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vissza bizony..Velem is volt ilyen, mondjuk én egy másik srácért szerettem ki az akkori páromból majd később vissza. Korábban ő is azért szakított velem mert kiszeretett belőlem, majd kb egy év múlva előttem állt boci szemekkel h iszonyat szeret és kezdjük újra...van ilyen :)
2010. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja vissza
2010. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen vissza :)


16/L

2010. máj. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
visszaszerethetsz, nem örökre szól;)
2010. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!