Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőmet? Piálok és a busz csapott el majdnem.

Figyelt kérdés
Már több hete külön vagyunk a csajommal. Viszont még mindig nagyon szeretem rohadtul hiányzik úgy érzem megőrülök nélküle ha nem kapom vissza! Próbáltam bulizni mindent és hiába nem tudom túltenni magam nekem csak ő kell és bármit megtennék, hogy visszakapjan! Viszont újabban rákaptam a piára é legutóbb egy busz jött nekem majdnem annyira be voltam kábulva. Nem bírom! Hogy szerezhetném vissza milyen tanácsokat tudtok adni? Mit cselekedjek? Másik pasiért hagyott el anno!
2009. jún. 22. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem az egyáltalán nem jelent majd neked plusz pontot, hogy az ezeket hallja rólad esetleg másoktól..inkább csak még jobban megerősödik benne, hogy igen, még jó, hogy időben lelépett, mert te nem vagy normális( most nem sértésből írom)!Na, én ennyit írnék, hogy ne csinálj magadból hülyét semmiképp...:)

22l

2009. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Ezen énis átestem tavaly nyáron.Hülyeség hogy nem lehet elfelejteni nekem 6-7 hónap elég volt de szerencsére egyszer sem találkoztunk.Szerezz magadnak egy csajt még ha azt nemis szereted csak csinálj ugy mindha boldog ember lennél vele és akor lehet elgondolkodik hogy boldog vagy féltékenylesz és rájön hogy mégis te kellesz neki.Ha a féltékenységi trükkre nem reagál akkor már ott semit sem lehet tenni.Nekem eddig mindig bejött csak az a lényeg hogy legyél vele egy kicsit lenéző és ő fog neked behódolni és ha vissza táncol oonnantól te irányitasz.
2009. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a másik lány szerinted csak egy próbababa, akivel lehet játszadozni? Szuper tanács...
2009. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!