Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek éppen visszanővőben van a haja(vagyis éppen parókát hord, de nem feltűnő), műszempillái vannak(de normális kinézetűek, nem 2 méteresek), műfogsora van alul és felül is és szilikon mellei? Arcra átlagos, de ha ti ezeket a dolgokat megtudnátok róla, akkor zavarna, illetve felfüggesztenétek az ismerkedést vele?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 25. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy hobbiból néz ki így, vagy mondjuk egy betegség miatt hullott ki a haja és ezért hord parókát, ugyanígy kihullhatott a szempillája is. A szilikonmellek lehet korrekciós műtét okai.....


Tehát ha betegség az oka, nincs gond az ilyen nőkkel, ha viszont hobbiból akkor is ismerkednék, hogy tudjam milyen belülről....

2012. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah és én nőként gondolom így, megpróbálva férfi szemszögből nézni... Első voltam
2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz pasi akinek taszító és lesz aki megérti akármi is történt és nem lesz számára ez akadály az ismerkedésre. Ez agyi érettség kérdése.
2012. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A mellei rákos betegség miatt, a hajhullás, szempilla stb... pedig a kemoterápiás kezelés miatt történt. Gondolom akkor a 20-as korosztály beliek nagyon nagy része elfordulna az illetőtől, ha ezeket megtudná...na mind1...

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 25. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

HA figyelmesebben elolvasod a válaszom azt írtam hogy ha betegség miatt akkor elfogadható. Én is rögtön arra gondoltam, hogy rák, mint olvashattad le is vezettem hogy hajhullás,szempillahullás, korrekciós műtét.


A második is csak annyit írt, hogy van aki visszataszítónak tartja, van aki elfogadja.


Sajnos a környezetemben nem egy rákos ember volt, ők nem élték túl :( Cseppet sem ítélem el ha valaki a külseje árán menti meg a saját életét, sajnos a kemoval jár......

2012. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj bocs félreértelmeztem azt írtad hogy a korosztály nagy része..... Agyi kapacitás kérdése, és sajnos igen a huszasok többsége még nem érti azt amin végigmegy egy ilyen beteg ember......
2012. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én igen. +30F
2012. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vhogy nemtudnák már ugyan úgy nézni rá, biztos elmenne tőle a kedvem.
2012. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!