Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan emberről, akinek 22 éves koráig sem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Akár nő, akár férfi. Egyetemista, és a tanulás, a munka a legfontosabb az életében, nem jár bulizni, nem ismerkedik. Ennek ellenére vannak barátai, és rengeteg ismerőse, de mégsem talál rá az igazira, vagy rá az igazi.

Külsőleg teljesen rendben van, divatos, ápolt stb.


2012. ápr. 25. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy én a leírtaknak 100%-ig megfelelk.

A párkapcsolati dolog szerintem nincs időhöz kötve. Defektesnek se tartom magamat, bár tényleg furcsa, hogy soha nem volt senki az életemben, de majd jön.

2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megfelelek
2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, nekem is. Ha neki most a karrier a fontos, akkor oké.
2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki 30 évesen is így van...
2012. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát nekem van egy kedves ismerős lány barátom aki ugyanebben a cipőben jár. Jópár hónapja van túl az első komoly kapcsolatán, előtte nem volt senkije. És most döglődik a másik kapcsolatával, pedig az is komolyan indult, a srác a tenyerén hordozza, a csaj meg észre sem veszi mit fog elveszteni ha nem változtat. Nem egészséges ez a mai világban.
2012. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Azt csinál, amit akar.
2012. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy végre egy normális ember aki megválogatja kivel bújik ágyba. Jó igaz lehet már túlságosan megválogatja, de ha neki így jó és nem kellemetlen a dolog, hát miért is lenne baj? Ismerek én a környezetemben olyat aki huszonévesen vesztette el a szüzességét (fiú) és elhihetitek nem azért mert szarul néz ki, nem bunkó, csak egyszerűen nem úgy alakultak az élethelyzetei......
2012. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ő életed, egyébként is épp 22 vagyok és még sosem volt barátnőm, bár én próbálkoztam már eddig is, nálam más oka lehetséges.
2012. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pont 22 vagyok és még nekem se volt barátom. Így hozta az élet. Csak azért nem szeretnék magam mellé senkit, hogy elmondhassam van.
2012. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!