Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjemnek rendeszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjemnek rendeszeresen negatív észrevételei vannak velem szemben és ennek mindíg hangot is ad, az már kritizálásnak számít?

Figyelt kérdés
Az még nem zavar, ha valamit elmond, de az viszont már igen, hogy az én véleményem sosem elfogadtható. Ilyenkor mindig másokkal példálózik.

2012. ápr. 25. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert a férjed egy nagyképű barom....
2012. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy igaza van-e, amikor birál? Mert ha hülyeségeket beszélsz, akkor jogos.
2012. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen az kritika de lehet jóindulatú és MEGFOGADANDÓ
2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Írj egy példát, mert így nehéz segíteni.

Ha hangot is ad neki, az azt jelenti, hogy őszinte veled.

2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nagyon gyanus. Miota vagytok házasok, mennyi ideig "ismerkedtetek" elötte? Eltart, vagy nagyjábol hasonlo jövödelmetek van? Gyerekek vannak?
2012. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*mindig
2012. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi. Tényleg "mindig". :)
2012. ápr. 25. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálatok hogy van ez pontosan, de van hasonló saját tapasztalatom. Nem akarok felesleges részletekbe bocsátkozni, de a lényeg, hogy a párom elég komoly mélypontra került nem oly rég. Nem talált állást, hibát hibára halmozott, miközben nem hallgatott senkire, közben meg csak panaszkodott. A lényeg, hogy nekem apránként elfogyott a türelmem és önkéntelenül is túl kritikusan és kegyetlenül léptem fel vele szemben, mert betelt a pohár, hogy panasz van, változás nincs. Ezt ő úgy vette, hogy élete legnagyobb mélypontján még én is belerúgok egyet, pedig őszintén csak a jó szándék vezérelt. Az érdekes az volt, hogy összehaverkodott egy társasággal, ahol ő lett a különleges, a tökéletes, én meg megkaptam, hogy érdekes, nekik ő megfelel nekem nem. Nem tudtam neki megmagyarázni, hogy az én mércém az ő szintjére van felállítva, ne akarjon vakok között félszeműkét jogot formálni a királyi trónra.


Összegezve: nem az akar neked jót, aki mindig kedves hozzád és a "hibáiddal együtt elfogad", hanem aki keményen rád szól, ha lóg a fika az orrodból! Azt már döntsd el te, hogy tényleg te vagy a hibás, vagy csak a férjednek nem vagy jó. Mindenesetre megszívlelendő, hogy valaha nagyon is jó voltál neki, mert elvett feleségül, mi változott hát azóta? Ezeken gondolkodj el, szűrd le a tanulságot, és hozd meg a döntéseid, a sértettséget meg felejtsd el, csak magadnak ártasz vele.

2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nálunk pont fordítva van. Én nem szoktam panaszkodni. Ő igen. Mégis egem ér állandóan a kritika, ha valami nem pont úgy történik, ahogy szerinte jó. :(

2012. ápr. 25. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
És mindig így volt ez, hogy állandóan kritizált, vagy csak mostanában. Mióta vagytok házasok?
2012. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!