Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedik egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy férfi a barátnőjével, ha csak kihasználja? (szex miatt van csak vele)

Figyelt kérdés
Vele alszik minden este (több mint 40 napja)? Visz neki vörös rózsát? Elviszi vacsorázni? Szerelmet vall neki több ember előtt? (természetesen csak azért tenné ezeket, hogy a lányt magába bolondíthassa, és ki tudja használni!)
2009. jún. 22. 08:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel rosszul a kérdést, engem az érdekel, ilyen viselkedés mellett tényleg szerelmes-e belém. Szombat előtt nem volt ennyire önző, csak tegnap. Ez volt az első eset hogy neki akart menni valakinek, de lefogták. Azt mondja én vagyok élete szerelme, és belehalna ha elveszítene. Nem tudom, hogy azt mondja-e amit én hallani szeretnék, vayg az igazságot.
2009. jún. 22. 10:18
 12/12 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?
2012. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!