Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miközben szemeztünk az udvaron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben szemeztünk az udvaron, végig szotyimagot köpködött a földre. Akkor most nem szeret?

Figyelt kérdés
Tudom ez így elég hülyén hangzik, de nagyon rossz volt így látni őt! Sokszor meg sem rágta, csak bevette a szájába és már köpte is ki... Mit tegyek? Menjek oda hozzá? Mi lesz ha engem is leköp? Kérlek segítsetek!!
2012. ápr. 25. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen, Te! :-D Feldobtad a hangulatom!
2012. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
XD jót röhögtem :D ez vicc volt ugye?
2012. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem összeakar házasodni veled, ez általában annak a jele!

gratula!!!

2012. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Mi van manapság az emberekkel?xD
2012. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:D ez igazán jól esett, kösz.
2012. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem vicc! És nem is vicces, mert én nagyon szeretem őt! Tegnap is vele álmodtam. Mit tegyek?
2012. ápr. 25. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
állj mellé és szotyizgass te is meg köpködj.
2012. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Remélem csak viccelsz, mert ha komolyan gondolod, rossz kezekbe került az Internet. :-)
2012. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Álljak mellé és köpködjek? Nem fog akkor gusztustalannak tartani? És egyáltalán hogy köpködjek? Sosem csináltam még ilyet...
2012. ápr. 25. 20:10
 10/13 ManderleyRe ***** válasza:
WTF? Szerintem nem mer odamenni megkérni a kezed... hidd el amelyik kezében nem tart szotyit, abban jegygyűrű van...
2012. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!