Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódás, depresszió,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás, depresszió, életuntság. Van kiút?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidne összefoglalni az életemet:

22 évesen utolért a szerelem, nem gondoltam soha, és nem is akartam hogy ez megtörténjen. Kényelmes, nyugodt, stresszmentes életem volt előtt.

Aztán jött egy lány, és megváltozott minden...:(

Együtt vagyunk, de tatok tőle, hogy nem szeret engem, csak azért van velem, mert jó vagyok hozzá, és amit tudok megadok neki (de nem kényeztetem el, ne értsétek félre)

Elvesztettem a munkámat is lényegében miatta, kirúgtak, mert lemondtam a 7 végi munkavégzéseket, hogy vele lehessek.

Most depressziós vagyok, legalábbis szerintem az, mert ugyérzem az egész világ ellenem van....:/ a csajom nemszeret, nem kíván...munkám nincs, a szüleimmel élek, és egész nap nem tudok semmit csinálni...megőrjít ez!!!!....:((((((

Tudom ,van akinek ettől 100 szor rosszab...és elismerésem is azoknak az embereknek hogy kitartanak!

De én már most is azon gondolkozom, hogy kioltom az életem...mert egyszerűen nincs értelme hogy éljek...

22 éves vagyok, és anyámék nyakán élek, a brátnőm nemszeret, csak kihasznál, munkám nincs, így pénzem sincs semmire....

Nem vagyok egy rinyagép, és bármilyen munkát elvállanék, de semmi sincsen a környékemen SEMMI! még eny nyomorult utcaseprő, vagy segédmunka se semmi....

halegalább munkám lenne, abba temetném mindne marhaságom ,bánatom, de így nincs amibe folytsam, és magamat őrlöm fel egyre jobban mind szellemeileg mind lelkileg...:(


2012. febr. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj fel. Az életnek az a lényege ,hogy eggyel többször állj fel mint ahányszor elesel. Állj a talpadra. Keress munkát. ÉS dobd ki ezt a csajt... Lesz még sok-sok barátnőd. Kezdj el élni :D
2012. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnek és kihasználnak, mi a fenét akarsz a csajtól? Dobd ki.

Egy kapcsolatot addig érdemes folytani, amig a legjobbat hozza ki belőled. Amikor a legrosszabbat (és ez most az, függetlenül attól, hogy tényleg nem szeret vagy csak te gondolod így), akkor tök felesleges kínlódni.

Ha kidobod, legalább egy gonddal kevesebb lesz.

2012. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fibbrizzo ***** válasza:
100%
én 24 vagyok és 4 szer voltam halálosan szerelmes ,de mindig csak hikasználtak .most is szakitott velem a barátnöm mert rájött mégse én kellek neki ,mert van fontosabb dolog is nálam .ugy érzem meghallni lenne a legjobb de tudom jobbat érdemlek ,ha már élek nemadom fel ,ennyivel tartozom magamnak és te is .tudom hogy nagyon fáj de muszály talpraálni .nekem minden felejtés egy évembe került .minden nap ugy ébredni hogy egy nulla vagyok ,se barátnöm .se életem .de valahogy mégis éltet az a tudat hogy majd engem is tud ugy szeretni ahogy én mást .
2012. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló cipőben járok én is. Ugyan volt 15-16 évesen egy két kapcsolatom, amik rövid ideig tartottak, a mostani igazi szerelem 23 évesen ért el. Annyi a különbség, hogy engem elvileg szeret is, bár ugyanakkor f**zán kihasznál.


Én is depressziós vagyok, és azon gondolkodtam, hogy ha szakítana velem, instant öngyilkos lennék. Igazából más értelme már nincs nagyon az életnek számomra. Ugyanakkor neked azt tanácsolom, ha még nem voltál orvosnál, ideje lenne elfáradni egyhez. Minden városban van pszichiáter a kórházban, vagy rendelőintézetben, ahol ingyen megvizsgál és ingyen felírja a gyógyszert. Hidd el segít! Én is csak azért vagyok még mindig beteg, mert félbehagytam az egészet és kedvem sincs visszamenni... Meg van bennem genetikai hajlandóság is a depresszióra...

2012. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindnekinek.

fibrizzo válasza teljesen én vagyok...így ébredek, és fekszem, és egész nap ez van a fejemben, hogy egy nulla vagyok, nem vittem semmire az életben, és se munka, se pénz se semmi, sőt még a barátnőm is csak van...miközbe én imádom, ő nemtudom mit érez...:(


dobjam....ha iylen egyszerű lenne...a francért lettem szerelmes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!