Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Elmondom, hogy jöttünk össze barátnőmmel. Szerenádon (szerda) smároltunk, hazakísértem. Másnap (csütörtök) hazavittem suliból, délután beszéltünk facebookon, meg is beszéltünk egy randit péntek estére. Aztán a randiból szex is lett, és azóta is együtt vagyunk. De most derült ki, hogy aznap csütörtökön még lefeküdt valaki mással, elvileg nem megcsalás, mert nem jártunk még, még is nagyon rosszul esik. Szerintetek hogy kéne reagálnom? 19F
2012. ápr. 26. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én megbíznék benne. és nem feszegetném tovább. mindenkinek más a megcsalás tartalma, neki akkor ez belefért, lévén nem jártatok, viszont azóta nem nézett félre.

az meg, hogy előző nap lefeküdt mással, aztán veled, az annyit jelent, hogy esetleg nem számított hosszabb kapcsolatra, és mellesleg nagyon szereti a szexet. aztán az egyéjszakás kapcsolatnak gondolt valami több lett, és kialakult a kötődése feléd.

2012. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
65%

Papírforma szerint nem megcsalás.

Az meg, hogy első randevún lefekszik valakivel, nem jelenti, hogy erkölcstelen, vagy tisztességtelen.

Azt neked kell eldönteni, ha megismered. Gáz is lenne, ha mások dönthetnék el, hogy ki mikor feküdhet le valakivel....

Arra azonban kicsi az esély, hogy érett, felvilágosult, megbízható, tisztességes, és erkölcsös, mint bárki másnál, de hátha... :D

2012. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy már egy éve együtt vagytok és nagy a szerelem és hűséges, szerintem ne reagáld túl. Nekem a férjem (7éve vagyunk együtt) kb 2éve kiderült, hogy mikor megismerkedtünk, másnap találkozott egy csajjal és csókolóztak. Igaz mi még csak 1randin voltunk túl, azzal a csajjal meg búcsúcsókot váltottak és akkor megmondta a férjem, hogy velem próbálja meg és nem találkoztak. Nekem is rosszul esett, de engem választott velem él, szeret és hűséges. Ha mondjuk akkor kiderül, akkor lehet szakítottam volna, de így. Már nem tudok mit tenni, 7év távlatában.

Szerintem, ha megváltozott a barátnőd, akkor már feleslegesen hánytorgatjátok fel a múltat, főleg hogyha a jelent nem érinti, mert boldogok vagytok együtt.

2012. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
egy évvel ezelőtti dolgon rágódsz még mindig?:D ha akkor szemet hunytál fölötte, most már tök fölösleges rágódni rajta, akkor kellett volna ezzel foglalkoznod. a múlton már nem tudsz változtatni, most már a jelenre meg a jövőre koncentrálj...
2012. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ez most derült ki, akkor nem tudtam róla. köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek =)
2012. ápr. 26. 10:07
 16/18 anonim ***** válasza:
szívesen :-)
2012. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én hónapokig udvaroltam a barátnőmnek. Egy-két alkalommal mondott olyat, ami alapján úgy gondoltam, semmi értelme tovább próbálkoznom. Ilyen esetekben azonnal kerestem mást. Viszont amikor már egy pár voltunk, nem néztünk félre. Nem tudom, hogy az udvarlási szakaszban lefeküdt-e valakivel. Lehet. Lehet, hogy többször is. Én is.

Egyikünk sem kérdez rá, mert egyrészt rosszul esne a bizonyosság, másrészt meg megtehettük, nem tartoztunk még egymáshoz. Ha végül nem jöttünk volna össze, akkor nem is jutna eszembe, hogy volt-e akkor valakivel.

Tehát nem megcsalás.

2012. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dottorre ***** válasza:
Véleményes eset... nem az a klasszikus megcsalás, de én soha nem tudnék megbízni egy olyan nőben, aki akkor csak úgy lefeküdt valakivel, amikor épp velem volt majdnem összejövőbe... ha én ilyet megtudnék a páromról, valószínleg akkor és ott szakítanék, akár mennyire is szeretem. Persze ez az én lelki világomat tükrözi, ha te ezt fel tudod úgy fogni, hogy még nem voltatok együtt, az ő dolga, akkor én nem érzem megcsalásnak.
2012. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!