Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel 1 éve együtt vagyunk, de már részemről ez a kapcsolat nem olyan mint régen volt.. Próbálunk újdonságokat kitalálni de nekem már semmi nem használ, mert beleszerettem egy másik fiúba.. Teljesen odavagyok érte és bár nem hiszem de néha úgy érzem hogy ő is értem. Ez a srác a pasim egyik haverja!!!!! ez nagyon nehezíti a dolgom.. Ezzel a sráccal már egy éve ismerjük egymást és most az utóbbi 1 hónapban már minden nap beszélünk facebookon reggeltől estig..Többször csinált már olyat hogy kihívott a többiek közül(amikor valami program volt..) és elvitt kocsikázni vagy bementünk a házba és olyan 20 percig kettesben beszélgettünk.. Nagyon boldoggá tesz mikor vele lehetek akár 1 percet is..Szerintetek érez valamit irántam? Mit tennétek ebben helyzetben?

16/L



2012. ápr. 26. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
"az utóbbi 1 hónapban már minden nap beszélünk facebookon reggeltől estig.." Kislááááány:DDDDD Ugye látod h hülyeségeket irtál?:D De azért kihámoztuk a lényeget. Hát ha belezugtál, kérdezd meg h mit érez irántad. Ha netán ő is "belédzugott", akkor közöld a régi barátoddal h vége, legyen tisztába vele.
2012. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Traune ***** válasza:
mond meg a mostani barátodnak hogy legyen vége. ha nem jó a kapcsolat akkor nincs értelme eröltetni és úgyis találtál mást helyette. én a leírás alapján arra következtetek hogy az újabb srác is rád van mozdulva :) szerintem érdemes megpróbálni
2012. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye van gerinced? Akkor HOLNAP AZ ELSŐ DOLGOD LEGYEN KÖZÖLNI a jelenlegi barátoddal hogy már mást szeretsz. Az ilyen aprónak tűnő dolgok fogják meghatározni azt, hogy milyen ember leszel ha felnősz. Gondolkozz el ezen, megéri :)
2012. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alextenczel válasza:
Szegény pasi :( Szép hátba szúrás!
2012. ápr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts a barátoddal, aztán a másiktól is szabadulj meg, és ne is keress senkit. csak 16 éves vagy, és nem is az értelmesebbik fajtából.
2012. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!