Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves lány barátja vagyok. Én 44 éves vagyok és szerintem jól tartom magam, neki is tetszek és ő is nekem. Nagyon szeretjük egymást, de sokan a fejemhez vágják, hogy nagy baj ez a kor. Én csak azért aggódom, mert mire ő lesz ennyi, én már vénség leszek és lehet, meg is halok. Pedig terveim vannak vele, csak félek, hogy később otthagy. Nektek mi a véleményetek? Ja és ne gyertek azzal, hogy pedofil! Az azt jelenti, hogy valaki a fejletlen testekre bukik és ez messze áll attól.
2012. ápr. 27. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pénzes vagy? :D
2012. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán, az átlag réteget képviselem.
2012. ápr. 27. 16:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,közös jövőt terveztek egymással,szeretnétek gyermeket is,akkor nem baj a korkülönbség :)
2012. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valld be, hogy nem is érdekelnek a válaszok csak dicsekszel.
2012. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszolónak, igen, én szeretnék majd gyereket és el szeretném venni feleségül, de még nem járunk régóta.

Nem dicsekedni akartam vele, ha akarnék, élőben tenném, mert így mi értelme van? Egyszerű kíváncsiság, a haveroktól nem kérdezhetném meg, mert elég komolytalanok.

2012. ápr. 27. 16:43
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást,akkor néhány évig működni fog a kapcsolat. De gyereket ne vállaljatok,mert idős vagy az apaságoz már most is,de 20 év múlva még inkább.

Elég sok ilyen házasságot láttam tönkre menni.

2012. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem szakítanotok kéne. igaz h a szerelemben nem akadály a kor, de a közös életben igen is tud komoly problémát jelenti, hiszen ahogy te is mondtad nagyon öreg leszel amikor ő még fiatal, csinos nő lesz. igencsak elszántnak kell lenni mindkttőtöknek ha ezt végig akarjátok csinálni.
2012. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még eltelik 20 év, akkor leszel 64, ő 44, na akkor fogtok csodásan kinézni egymás mellett:D

Legalább rákényszerülsz, hogy ne hagyd el magad és formában maradj, majd ha nyugdíjba mész( ha lesz még egyáltalán), akkor sem ücsöröghetsz a kedvenc foteledben, hanem mehetsz edzeni, azért 45 éves nőt még mint a lopott biciklit:D

Szülőin is hülyén fogsz kinézni:D

2012. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jah és a gyerekvállalás is komoly gond lesz. ciki lesz neki h egy olyan pasi az apja mint a csoporttársainak a nagypapája
2012. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Önzőn hangzik, de nem bírnám ki nélküle. Az ő szívét se szeretném összetörni. Ha tényleg kilátástalan a helyzet, akkor maradok vele, amíg lehet. Sokkal nehezebb lesz később abbahagyni, mert már most nagyon magához láncolt, de megéri... Érte megéri.
2012. ápr. 27. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!