Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves lány barátja vagyok. Én 44 éves vagyok és szerintem jól tartom magam, neki is tetszek és ő is nekem. Nagyon szeretjük egymást, de sokan a fejemhez vágják, hogy nagy baj ez a kor. Én csak azért aggódom, mert mire ő lesz ennyi, én már vénség leszek és lehet, meg is halok. Pedig terveim vannak vele, csak félek, hogy később otthagy. Nektek mi a véleményetek? Ja és ne gyertek azzal, hogy pedofil! Az azt jelenti, hogy valaki a fejletlen testekre bukik és ez messze áll attól.
2012. ápr. 27. 16:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy sokat szoktam sportolni, mert szeretem is, szóval a kondi nem lesz baj, elég hiperaktív vagyok a korom ellenére, mint egy rossz tizenéves. Még mindig nem nőttem fel teljesen.
2012. ápr. 27. 16:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, én is mindig a fiatalabb lányokhoz vonzódtam.


Igaz én még csak 22 vagyok, de most is 14-16 éves lányok tetszenek leginkább.

2012. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor legalább meglesz az ösztönző erő, hogy nehogy abbahagyd:)

Nem azt mondtam, hogy baj, vagy szakíts vele vagy élj nélküle, dehogyis, azt neked kell tudni.

Csak felsoroltam pár negatívumot, de 22 évet még meg lehet oldani, ha szeretitek egymást, nincs semmi gátló tényező, nem annyira vészes ez mint mondjuk Faludy György volt:)

Nem fog otthagyni, ha úgy érzi, mindent megkap tőled, amire szüksége van (szeretet, törődés jó sex, odaadás, stb)

Legyetek boldogok, szeressétek egymást aztán hajrá!

2012. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. ápr. 27. 18:10
 15/17 anonim ***** válasza:

OFF: Mivel csavarta el a fejedet a lány? Hogyan ismerted meg?

ON: Ha tolerancia megvan és a nyilt, őszinte kommunikáció valamint türelem egymás iránt, akkor müködhet. Szerintem ez is, mint minden más kapcsolat csak is rajtatok múlik, úgyhogy hajrá! :)

2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Megfogott a külseje, a mozgása és hogy egyszerre édes és határozott, odafigyelő... A hangja is... Szóval szinte minden, aztán, ahogy beszél, ahogy viselkedik...

Egyébként igen, megvan benne minden, ami egy jó kapcsolathoz kell és én is megadok neki mindent, ami tőlem telik.

2012. ápr. 27. 20:16
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak úgy összefutottunk az utcán. Jött és megváltoztatott mindent.
2012. ápr. 27. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!