Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakibe csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakibe csak a szex miatt beleszeretni? Letezik szexfuggoseg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szexfüggőség létezik és az is, ha valakihez csak testileg vonzódsz
2012. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, két különböző dologról beszélsz.

A nők általában beleszeretnek a szexpartnereikbe, ha pár éjszakás kalandról beszélünk, ugyanis szeretkezés után a nőkben olyan hormonok szabadulnak fel amik ezt lehetőve teszik. A férfiaknál nincs ilyen.

Szex függőség: erről láttam egy dok. filmet. Itt van egy rövid leírás róla. [link]

2012. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is a #2 valaszolonak adok igazat. Teljesen boldog vagyok a baratnömmel, aki nagyon szeretek is, megsem vagyok kepes idöközönkent ellenallni egy-egy vadabb nönek, ha nagyon nyomul.

Es azt tapasztaltam, hogy egy idö utan szinte mindegyik többet akar ezelmileg tölem, amit en nem adhatok meg. Az ilyet altalaban be szoktam fejezni, meg ha sajnalom is, mert egyreszt bonyodalmakhoz vezet masreszt nem szeretnek remenyt taplalni a lanyban. Tapasztalataim szerint, semmi ertelme, ha folytatom, de ridegen elmondom neki, hogy nekem csak a szex miatt kell, egyszerüen nem fogjak fel es remenykednek a lehetetlenben!

2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagyok egy svájci fúiba mert egyszerűen hihetetlen volt a szex. kb félévente találkozunk csak, angolul beszélgetünk, és nem túl sokat.


24L

2012. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A férfiaknál nincs ilyen"


Dehogy nincs. Oxytocinnak hívják, orgazmus közben szabadul fel. Minden okos nő tudja, hogy amit a pasi a szex utáni kb. 10 percben mond, azt nem szabad elhinni. És a tájékozott nők azt is tudják, hogy ez emiatt a hormon miatt van, ugyanis ez a kötődést segíti elő.

Sőt, a pszichológiában ismert az ún. oxytocin-csapda fogalma is, ami röviden azt jelenti, hogy valaki azért szeret bele a partnerébe (legyen akár nő akár férfi), mert nagyon jó volt vele a szex.

2012. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez csak sima kémiai szerelem, nincsenek mögötte igazi érzelmek, csak egy kis hormon...


Szóval az első kérdésedre a válaszom, hogy igen, de közben meg mégsem. :)

2012. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!