Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor milyen nőt keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen nőt keresnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszer azt hallani, hogy nem szeretik azokat a nőket, akik a saját lábukon is megállnak, eltartják magukat, mert ez taszítja őket, mert bennük van az, hogy védelmezni akarják a nőt, utána meg azt hallani, hogy nem szeretik azokat a nőket, akik nem állnak meg a saját lábukon. Most akkor hogy is van ez?


A másik meg, hogy a férfiak a mindig vidám nőket keresik, de ilyen ember nincsen, aki mindig vidám, akkor ha adódik egy kis probléma, akkor rögtön keresnek mást?


Szeretnék, hogy mindig legyen tökéletes a nő külseje. Ha kicsit meghízik, mert szült egy gyereket, akkor máris meg fogja csalni, mert már nem tetszik neki a nő?


Aztán a következő állítás, hogy olyan nőt választanak maguknak például feleségnek, aki visszafogottan öltözik stb., de közben meg olyan nőkről álmodoznak, akik kihívóan néznek ki. Akkor most mi a sz*rt is akarnak? Mert őszintén kezdem egyre inkább azt érezni, hogy már a férfiak sem tudják, hogy mit akarnak.


Ja meg a másik. Idegesíti őket, ha egy nő hisztizik, és állandóan csak a problémákról beszél, utána meg az a bajuk, hogy nem mondunk el nekik semmit...


Ne legyünk féltékenyek, ha ők elmászkálnak mindenhová, de mi ne menjünk sehová. Szóval akkor ő lóghat éjjel nappal a haverjaival, de én ne menjek sehová sem? Mert sokszor kb. így jön le.


Én egyre inkább azt érzem, hogy semmi sem jó nekik. Akármennyire is próbálkozik az ember, mindig találnak valami kifogást arra, hogy miért léptek félre...



2012. ápr. 25. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Arany középút.
2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket nevezik hűtlennek. Nem minden férfi ilyen. Ha egy nő megtetszik, akkor mellette tartok ki, amíg csak lehet.
2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:

nekem te kellesz! :)


amúgy miért van ez az ellenszenv benned?, valaki megbántott vagy megcsalt?? vagy átvert?

nem szabad minden pasit egy kalap alá venni!


amúgy fordítva is legalább ennyi a problémájuk a nőknek...


de ha ebböl indulnánk ki akkor 1 párt sem látnánk az utcán!

lehetőséget kell néha adni az embereknek szívem!

2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem azalapján leszünk szerelmesek, hogy megállsz-e a lábadon vagy nem, vagy, hogy vidám vagy-e folyton vagy sem... Végletekben beszélsz. A hiszti meg a "nem mondok el semmit" ég és föld. El lehet mondani úgy is ami bánt, hogy abból nem lesz hiszti.

Szerintem eléggé gyökér pasikkal akadtál össze, úgyérzem, mert pl engem nem zavarna, ha a barátnőm (ha lenne) elmászkálna a barátnőivel pl.


A félrelépésre meg nincs kifogás, amúgy ti nők is elég szép számmal csináljátok, szóval ez megint egy ilyen megkeseredett "mindenpasiegyszemét" típusú, értelmetlen demagóg kérdés.

2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gergo_30F ***** válasza:
88%

- ne akarjon "férfibb" lenni nálam, de ne is omoljon össze, ha egyedül kell megoldania az életét. se egy diktátor, se egy élhetetlen nő nem vonzó.

- aki mindig vidám, azzal vmi baj van. pozitív legyen, jövőképpel, tervekkel, álmokkal, a problémák helyett a lehetőségekre koncentráljon.

- senki se tökéletes, aki ilyet vár el, az éretlen. akit szerettem, az nekem reggel, kócosan, összegyűrt pofival, álmos mosollyal volt a legszebb, mert akkor tényleg őt láttam, nem a festékeket. pár kiló nem a világ, de szerintem mindkét féltől elvárható, hogy adjon magára.

- ez a qrvás-szolid téma már előjött párszor. a kihívó nőket meg akarjuk bszni. ennyi, nem érdekel se a személyisége, se a neve, csak a segg és a mellek, meg hogy lenyeli-e. akiben látunk valamit, azt látjuk visszafogott ruhában is, és szex IS kell vele, de akiben nem, az hiába rakja ki a csöcseit, továbbra se fog érdekelni, csak ösztön szinten.

- az értelmetlen, sehová nem vezető picsogás, alaptalan kombinálás, majd annak alaptalan eredményén való hiszti nem érdekel, sőt, irritál. aki tud megfelelően kommunikálni, képes éreztetni (vagy egyenesen kimondani), hogy most csak hallgatóság kell, vagy segítség. mi a problémákat megoldani akarjuk, nem megrágni, erre vagyunk berendezve agyilag...pletyizni barinőt keress, vagy egy meleget.

- nemtom ez honnan jön, szerintem kapcsolatban is kell a magánélet mindkettőnknek. te rojtosra beszéled a nyelved a csajokkal, én kibeszélem a legújabb kollegina melleit a cimbikkel, aztán te felszabadultan, én felajzva hazaérünk, és dugunk. :D

azért lépnek félre melletted rendszeresen, mert ilyen gerinctelen alakokkal kezdesz.

2012. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ugromokus ***** válasza:
49%

RE:"Ja meg a másik. Idegesíti őket, ha egy nő hisztizik, és állandóan csak a problémákról beszél, utána meg az a bajuk, hogy nem mondunk el nekik semmit..."


Hogyne idegesitene valakit ha a no hisztizik, problemak mint negativ dolgok altalaban nem erdekelnek mert nagyon faraszto, csak a pozitiv temak johetnek, mivel valoszinu te csak foleg negativumokrol beszelsz, ezekutan persze hogy hianyoljak hogy semmi (normalis) dolgot nem mondasz el neki.

Pozitivan gondolkodj. Mindenbe a jot keresd.

2012. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1) Védelmezni olyan nőt is lehet aki meg tud állni saját lábán

2) A vidámság az alaptermészetére értendő, a problémákat meg lehet oldani

3) Ha mindenki tökéletes testtel rendelkezne, az k*rva unalmas lenne

4) Amikor kihívóan kell öltözni, akkor legyen kihívó. De ne k*rvának öltözve vigye a gyereket az oviba

5) Meg lehet mindent beszélni hiszti nélkül is!

6) Mehetsz ahova szeretnél, nem tiltja meg senki


Te nagyon nem ismered a férfiakat. Sokat kell még tanulnod!

2012. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A felsorolt női tulajdonságoknak megfelelően sokféle férfi is van, így mindegyik másra bukik. Értem a problémád, meg vannak is következetlen emberek, de próbáljuk meg kerülni az általánosítást.


A lényeg, hogy ismerd meg magad, és ne akarj másnak megfelelni. Ha őszinte vagy, nem lesz bűntudatod, és a megfelelő emberrel fogsz csak összeférni.

2012. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nyilván az egyik férfi ezt szereti, a másik azt. Nincsenek kőbe vésendő szabályok, hogyha ilyen meg ilyen vagy, akkor minden tuti...


1. Álljon meg a nő a saját lábán, ettől még vannak olyan szituációk, amiket a férfinek "kell" intézni.

2. A vidámság nem jelenti azt, hogy a nap 24 órájában, heti hét nap csak vigyorogsz. Csak ne légy valami búvalbélelt megkeseredett "vénasszony".

3. Nem kell tökéletes külsődnek lenni. De mondjuk a 30 kiló felszedése, pláne, ha a terhességre kened, semmiképp nem lesz vonzó. A tökéletesség és a teljes igénytelenség közt rengeteg egészséges átmenet van, amik a normális pasiknak elfogadhatók.

4. Szerintem a pasik többségét feleennyire sem érdekli a nők öltözködése. Ettől még némelyik bukik a kihívó nőkre, mások meg szeretik a visszafogottan csinos hölgyeket. De ha a fenti visszafogott nő képes néha kihozni magából a démont otthon, este, akkor elégedettek. :)

5. A hiszti és a problémák értelmes megbeszélése közt óriási a különbség. A hiszti ugyanis mindig destruktív, értelmetlen, és a megoldás ELLEN dolgozó taktika, az őszinte, egyszerű mondatokban megfogalmazott problémafelvetés meg a minél gyorsabb megoldás felé visz.

6. Hát ilyenbe még nem futottam bele. Azok a viszonylag csekély számú pasik, akikkel eleddig van tapasztalatom, nem lógtak éjjel-nappal a haverjaikkal, és nem zavarta őket, ha elmentem barátnőkkel valahova. A mostani kapcsolatomnak megvannak a barátai, akikkel néha összejár, időnként én is megyek, időnként, ha valami férfias krízishelyzet van, akkor nem, és akkor én is csinálok valami saját programot. De nem "csakazértishogy", hanem mert így praktikus, ha egyikünk nem ér rá, akkor a másik is elmegy a saját barátaival.

7. Eddig 4 komolyabb felnőttkori kapcsolatom közül csak egy ment félre, de ő nem is keresett kifogásokat, csak párhuzamosan tartott néhány nőt az életében. Azt sem tudom, én hányaska voltam a hierarchiában, de nem is érdekel. Esetében azt hiszem biztos, hogy nem a velem való kapcsolattal volt a gond, hanem alapvetően a fickó jellemével. Így hát foglalkozni sem érdemes vele.

2012. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 quicken válasza:

Én szemszögem....(29 FF)

Nos olyan nőt aki:

nem jàtszik....(érzésekkel)

mindig pozitívan làt...

a jó oldalam emlegeti....

elfogadja hogy nem vagyok gazdag és nincs semmim....

és ad magàra ...de minimum eljön velem futni ha dagika(100kg fölött és 155alatt van....

szerintem ezek nem egy nagyon irreàlis elvàràs.

2020. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!