Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én 17/F Ő 13/L. Egy utcában laktunk, úgy ismertük meg egymást. Egy időben csak barátokként tekintettünk egymásra, de kiderült, hogy mindketten vonzódunk a másikhoz. Gáz a korkülönbség?

2012. ápr. 27. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
így igen. legalább 1 évet várjál, mert még nagyon gyerek egy 13 éves.
2012. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy értessem meg vele, hogy MÉG nem, de majd lehet. Szerintem erre nincs jó mód, anélkül, hogy az egyik fél meg ne sértődne. Ezt nem tudom hogyan mondjam meg neki. Ha vki tud, akkor erre is írjon megoldást. Köszönöm
2012. ápr. 27. 20:01
 3/5 Perfectrush ***** válasza:

Simán elmondod neki.

Mondd, hogy még nem állsz készen erre, mert túl fiatalok vagytok még.

Ha tényleg akarja, akkor kivárja, ha nem akkor megszabadultál egy bunkótól.

2012. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom neki elmagyarázni holnap, igaz ez nekem is nehéz lesz. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 27. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem: pontosan mivel kellene várni 1 évet?


A kéz-a-kézben való sétálással? Vagy a csókolózással egy csendes cukrészdában? Vagy a szerelmes sms-ek írásával?


Az nyilvánvaló, hogy szexelni nem kéne (büntetendő is 14 év alatt), de a JÁRÁSSAL miért kéne várni?

2012. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!