Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik így viselkedni egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik így viselkedni egy nős férfival?

Figyelt kérdés

Mi tagadás, nekem ő tetszik, de nem akarok bekavarni neki, ráadásul nekem is komoly problémákat okozna, szóval próbálok közömbös maradni és ennek megfelelően is viselkedni. De nem tudom, hogy meddig mehetek el, ami még belefér a barátságba és mi az, ami már kacérkodásnak minősül?

Viszonzom a mosolyát, kedves szavait (csak baráti jellegű megjegyzésekről van szó), néha hülyéskedünk egymással (amit talán más félreérthet, de mi tudjuk, hogy csak hecc). Azt mondja, hogy örül a barátságunknak, ezért figyel oda rám, a lelkiállapotomra, érdeklődik felőlem én pedig úgy érzem, hogy akkor illik viszonozni a kedvességet. Néha felhív, én is visszahívom, vagy sms-t írok neki, de sosem olyat, amitől bajba kerülhet. De lehet, hogy már ez is sok... ha a felesége megtudná lehet, hogy baj lenne... nem tudom fordított esetben én örülnék-e egy ilyen barátságnak...


2012. ápr. 27. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tartasz tőle, hogy meg fognak tépni?
2012. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
NE menj be1e!Nős pasiva1 ne kezdj!!
2012. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért írtam, hogy nem akarok belekavarodni jobban... csak fontos nekem a barátsága sokféle okból kifolyólag. Az már egy mellékes, hogy nekem ő bejön, mint férfi. De már 7 éve tudom tartani magam, ezután is menni fog! Sosem tettem semmi olyat, ami miatt szégyenkeznem kelljen, sosem kezdeményeztem nála!
2012. ápr. 27. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Magad válaszoltál is a kérdésedre: a felesége utálna ha tudná h nagyon barátkozol a férjével, ergo nem illik. Ha nem akarsz semmi komolyabbat tőle, akkor csak kavarod a sz*rt.
2012. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én csak viszonzom az ő gesztusait... ha ő hív én felveszem a telefont. Ha találkozunk és odajön beszélgetni én szóba állok vele. Ilyenekre gondoltam. Persze hogy többet is szerettem volna már tőle, de visszafogtam magam. És vissza is fogom fogni, ez nem kérdés.
2012. ápr. 27. 20:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Én 30, ő 40 éves.
2012. ápr. 27. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a felesége megtudná... tehát nem tudja.

Mi az amit nem tudhat rólad?

2012. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talán nem venné jó néven a feleség, hogy a férjével a munkán kívül is beszélünk. Semmi komoly, csak a családról és általános dolgokról szoktunk beszélgetni, mégis mivel nekem ő tetszik, mint férfi, ezért lehet, hogy hülye helyzetbe kerülnék, ha a felesége mondjuk rákérdezne erre. Persze nincs oka bármit is feltételezni, de hát a féltékenység csúnya dolgokra képes. Mégsem szeretném elveszíteni a barátságát ennek a férfinak, ezért is viselkedek vele "közömbösen". De sokszor ő az, aki úgy érzem, hogy provokál.
2012. ápr. 29. 06:42
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor a legjobb, ha mindhárman ismeritek egymást. Az írásaidból egyértelmű, hogy egy gyengébb pillanatodban el tudna kapni a pasi.

Sok lány ismerősöm van és szoktam velük beszélni, találkozni. Korábban volt egy alaptalanul féltékeny feleségem. Abban az időszakban alig találkoztam más lányokkal. De egy idő után tényleg elcsábítható lettem volna. Most viszont a lány barátaim többségét ismeri a barátnőm, tehát barátnők. Nekem jó, hogy lányok vesznek körül, nagyon enyhe flört még bele fér, de tudom hol a határ. Ők is tudják, hogy meddig mehetnek el és nem is akarnak tovább menni, mert tudják, hogy azzal a barátnőmet bántanák.

Van két lány a társaságban, akiről tudom, hogy bejövök nekik. Biztos vagyok benne, hogy a barátnőm is látja ezt. De nem féltékenykedik, mert megbízik bennem, ill. bennünk. Akivel szorosabb a kapcsolata, arra egy cseppet sem féltékeny. Ha valamelyikükkel akár véletlenül találkozom, akkor el szoktam mesélni.

Fordítva hasonló a helyzet. Tudom, hogy mindegyik exe még mindig szokott próbálkozni. Persze baráti beszélgetést kezdeményeznek, de tudjuk, hogy ez csak előjáték. Akit nem láttam, nem ismerek, attól tartok. Míg nem láttam a pasit ill. nem láttam őket, addig nem tudom, hogy mi van közöttük. Viszont azt is látom, hogy ki az, aki annak ellenére próbálkozik, hogy barátnak lett besorolva. Addig nem adta fel, míg nem látta, hogy tényleg egy pár vagyunk. Azóta nem kell elkergetni, mert ne keresi annyira a társaságunkat. :-)

Mi minden exet és majdnem barátot/barátnőt felvállalunk.

Azt javaslom, hogy ismerd meg a feleségét és közben szerezz egy másik pasit!

2012. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!