Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy tartsunk néha szünetet?

Figyelt kérdés
Van egy barátom fél éve és szinte az elejétől kezdve minden nap együtt vagyunk... nem reggeltől estig, de pl: suliba együtt megyünk, együtt jövünk és még szünetekbe is együtt vagyunk. aztán hétvégén is van amikor mind2 nap. HOgy mondjam meg neki, h legyen szünet és ne sértődjön meg ez miatt? Nagyon sértődékeny típus:S
2008. ápr. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
pont igy vagyok a barátommal, és annyi különbséggel, hogy nem együtt megyünk suliba, de legtöbbször együtt megyünk és nagyszünetben is találkozunk ha tehetjük (közel van a sulink) ezenkivül estefele is együtt vagyunk meg hétvégénként... az nem jó jel, ha unjátok egymást...tudodm h nem csak erről van szó, mert néha én is érzem hogy elegem van, de ha arra gondolok h szünetet akar tartani én is arra gondolnék h már nem szeret annyira...inkább azt beszéljétek meg, hogy miért kéne szünetet tartani...ha azt megtudjátok beszélni akkor nem elsz gond:) remélem sikerül megoldani
2008. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt akartam irni együtt jövünk... amúgy pont egnap mondta nekem h nem kéne annyit találkozni, és az volt az első szavam h már "nem szeretsz annyira?"... az volt a válasza, h de igen, és minél több időt vagyunk együtt annál jobban hiányzom ha nem vagyok vele...gondold át, lehet h olyan is lesz h nem lehettek együtt...akkor mi lesz? hány évesek vagytok? (a barátom meg én hamarosan egyetemre megyünk, akkor kb kéthónaponta tudunk találkozni...és én ettől félek)gondold át...
2008. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tavaly ugyanez a szitu volt nálunk. Együtt mentünk suliba, ott a szünetekben együtt voltunk, aztán együtt jöttünk el, és sokszor a hétvégét is együtt töltöttük. (Csak mi sose éreztük azt, hogy elég lenne egymásból kevesebb is.) Aztán idén jött az egyetem, ő erre, én arra, és nagyon nehéz találkozni. Szinte elviselhetetlen volt felhagyni azzal a megszokással, hogy gyakorlatilag az egész napot vele töltöm... Majdnem megőőrültem attól, hogy hiányzik. Mára már azért konszolidálódott a helyzet, de ne tudd meg, hogy milyen nehéz azt kivárni, hogy végre hétvége legyen, legalább egy egésznapot a karaiba tölthessek.

Szerintem gondold meg, és becsüld meg a vele töltött perceket, mert lehet, hogy rosszabb lesz, ha már nem olyan minden...

Viszont, ha mindenképp úgy érzed, hogy sok, akkor mondd azt neki, hogy " szeretnél vágyni rá", és ezt nem tudod akkor, ha minden nap együtt vagytok. Hidd el, elsülhet ez úgy is, hogy pozitív érzeteket kelt a srácban, és neked is jobb lesz.

2008. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem. én nem akarok neki rosszat, de már tényleg kezdem érezni, hogy kicsit sok. mind a 2-en 16 évesek vagyunk.

Azt akarok ezzel még a leginkább elkerülni hogy ha több időre elmegy valamelyikőnk mondjuk nyaralni akkor a másiknak ne legyen olyan szar, hogy nm láthat napokig. vagy hülye a gondolkodásom?:S

2008. ápr. 20. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szünetet tartanátok (mondjuk egy hét), akkor szerintem megrendülne a bizalma, és értelme sem lenne, mert minden menne elölről.

Szerintem beszéljétek meg, hogy pl. minden másnap a barátnőiddel mész suliba, ő meg a barátaival,vagy kitalálhattok egy olyasmi játékot, hogy szünetekben csak szemezgettek egymással :) Esetleg hétvégén mielőtt találkoztok, vedd rá, hogy csináljon programot a haverjaival- addig te is elmehetsz valahová, vagy amit akarsz. Utána jó lesz együtt lenni, és megbeszélhetitek, hogy kivel mi történt:)

2008. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Becsuld meg mert csak az elejen lesz ilyen. 1 es fel eve a baratommal vagyok, fix ilyen votl az elejen, mostmeg szakitani akarok, mert nem tolt idot velem egyaltalan, de szeret.Foleg ha elmentek aztan egyetemre.Becsuld meg, mert kesobb csak aztan banod h mikor jo lenne h melletted lkegyen nem lesz aki.De magayrazd meg nmeki azt is h azert epp ennyire sem kell, mert hamar elmulik igy a kapcsolat varazsa, s annal hamarabb megunjatok egymast.
2008. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem arrol van szo, hogy nagyon sokat töltünk együtt, hanem néha-néha 1-1 hétvégét ki lehetne hagyni nem?
2008. ápr. 20. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne nyafogj már annyit!Mi lenne veled ha jó pár évre börtönbe kerülne és egy hónapba egyszer látnád?Vagy még annyit se.Na akkor is ezt irnád?Lehet lepontozni.Minek neked barát ha nem szeretsz vele lenni?
2008. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!