Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszene egy olyan 14 éves lány aki barna a böre vagy eltudnátok képzelni vele egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
pedók kíméljenek

2012. ápr. 28. 13:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Gipsy Alert!
2012. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

21 évesen nem tudnám már elképzelni magam egy 14 évessel.

Egyébként tudok olyan lányról aki barna bőrű, jól néz ki és nem cigány.

2012. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 valaki a tömegből ***** válasza:
79%
Mármint roma? Ha igen akkor nem a kinézet miatt, hanem az alap mentalitás miatt, nem választanám. Meg ha szakítanánk nem szeretném ha fél család a nyakamban lihegne, hogy ki akarnak nyírni mert dúrván bánok a pici lányukkal.
2012. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Öregebb vagyok, de az én korosztályomban megőrülök a kreolosabb bőrért. Ismétlem, kreolos, és nem (bocs a kisebbségre utaló tűnő kifejezésért) cigányos.
2012. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
am kedves első kommentelő nem cigányra gondoltam hanem négerre
2012. ápr. 28. 13:25
 6/26 anonim ***** válasza:
Na az még ,,jobb"... számomra egykutya. (első.)
2012. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

A magyarok nagyon rasszisták(a legtöbben) sajnos.

Azokat az embereket sajnálom,akik teljesen normálisak,és az előítéletek miatt nem tudnak boldogan élni az országbnan.

De természetesen járnék veled,ha megismernélek,és szeretnélek!

17/f

2012. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az előítéletek nem véletlen alakulnak ki. Tudom, hogy nagyon sarkos, és kegyetlenül hangzó az előző mondatom, de van benne igazság. Kérdezőnek: Ha fekete, az sem baj. De nekem még mindig a kreol a nyerő.
2012. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

küldj 1 képet magadról és megmondom

16/f

2012. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

feketébb bőrűek taszítanak de látok mindig a buszon egy 100%-ban cigány lányt, és olyan szép hogy még én sem hittem a szememnek :D

Küldj egy képet. És szted hány éves számít perverznek aki bukik egy 14éves cukiságra?

F18

2012. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!