Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kéne hogy elhagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Félnem kéne hogy elhagy az ázsiai lányok miatt? (eredeti vörös hosszú hajam van, fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)

Figyelt kérdés

3 év járunk volt már mongolos kinézetű barátnője , de nem volt vele boldog.

Nekem nagyon rosszul esik hogy mikor ilyen nőket lát szinte utánuk fordul!

Szakítanom kéne e miatt?

Van okom a féltékenységre?

Szerintetek elhagyna egy olyanért?

(eredeti vörös hosszú hajam van , fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)



2012. ápr. 23. 00:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Hát az én páromnak is ázsiai nő mániája volt...Aztán elmentünk Angliába dolgozni és ott megísmerkedett egy kínai lánnyal és szó nélkül leléptek...Kínába...a gyerekeik azóta a benetton reklámban szerepelnek...hát nekem ő volt életem nagy szerelme, :(
2012. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%
Szakítani fog veled. :SS Óhh, tuti otthagy, nem lehet ellenállni az ázsiai hölgyeknek, sajnálom a rossz hírt.
2012. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
1. vagyok nyilván az enyém egy kirivó eset, ne általánosíts ez alapján...csak leirtam hogy ilyen is van...:(:(:(
2012. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
kösz megnyugtattál !!!
2012. ápr. 23. 00:46
 5/39 Panda Péter ***** válasza:
39%

már ne haragudj, de a féltékenység sem lehet ok ilyen minősíthetetlen megjegyzésekre...

csak hogy ON is legyek. ha minden klappol a kapcsolatotokban akkor szerintem nincs mitől tartanod, már ha a barátod a gerincesebb fajtából való. persze biztosra nem lehet menni. szerintem beszéld meg vele a problémádat.

2012. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
sztem az én dolgom h mit irok vagy mondok!!!!!!
2012. ápr. 23. 00:58
 7/39 Christian Death ***** válasza:
29%
Huh nagyon perverz baratod lehet ha mas fajtaval is kepes elmenni. Én kutyaval,kecskevel siman szexelek, de ez a kinait az nagyon fajtalankodás, azt nem tennem meg.
2012. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

nem tudom h te miket mondanál ha mondjuk a barátnőd a négerekre gerjedne és nem is lepleznéd

lehet h mérgedben te is mondanál ilyeneket, sőt sztem mindenki más .

2012. ápr. 23. 01:08
 9/39 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van kérdező:)
2012. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó válaszoló ....

ez nagyon egyszerű mindenki mond ilyet vagy csak gondolja főleg ha a párjáról van szó szóval nem kell szentet játszani mert senki sem az sztem péter te is mondtál már olyat amire azt lehet mondani hogy rasszista ( kisebbségiekkel kapcsolatban ) szóval ne szólalj meg én primitívezz le engem miközben lehet h te is az vagy

2012. ápr. 23. 01:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!