Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én munkanélküli huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én munkanélküli huszonéves majom vagyok, nem támogatok senkit az adóm 1%-val, mivel nem adózok. Ez érdekel valakit? Ezzel a szöveggel lehet csajozni diszkóban pl. ma este?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 14:19
1 2
 1/17 étoile et lune ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Megkérdezném ,még mit nem csinálsz, és elmondanám, hogy nahát, én is ilyen majom vagyok, micsoda ritkaság, ha két ilyen majom találkozik, mert manapság olyan kevés munkanélküli van!
2012. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló nagyon visszafogott volt :)

Én inkább egy határozott NEM-el válaszolnék, habár ha taszítani akarod a nőket akkor próbálgassad csak, arra jó másra nem. Biztos van valami rendes témád is amit egyből fel tudsz dobni nem ilyen idiótaság.

2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is egy huszonéves munkanélküli majom vagyok és én sem támogatok senkit az adóm 1%-val, de hiszem, hogy van egy nő, akivel ma este olyan orbitálisan nagyot kefélek, hogy beleremeg az egész ház!
2012. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de én tipikus bunkó hülye macsó vagyok. én sosem vagyok az a jófiú stílus.
2012. ápr. 28. 14:24
 5/17 anonim ***** válasza:
nem bunkó, hanem szánalmas vagy :D
2012. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha te mondod szűz majom akkor má csak igaz :D
2012. ápr. 28. 14:31
 7/17 anonim ***** válasza:
ideges vagy csóró lúzerke? :D menj inkább szedd be a segílykét a gypo spanokkal
2012. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen ott a discoba sok mindenkit érdekel,ezért kérlek,ha odamész maradj is ott!
2012. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem ma este már nem működne. Erről lecsúsztál. Tegnap este még működött.
2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az nem olyan gáz h nincs munkád. de nem hiszem h érdekelnél, főleg ha bunkó macsó vagy
2012. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!