Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a huszonéves pasik nm akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az idősebbek meg már feleséget, illetve jövendőbeli gyermekeik anyját keresik egy nőben. Meg azt nézik, hogy mennyire tud főzni, háziasszonykodni.

Viszont azt vettem észre, hogy a huszonéves pasik csak szexet akarnak. Aki véletlenül azt mondja, hogy neki komoly kapcsolat kell, az valami földöntúli lény után ácsingózik, nem is tudom, legyen a nő egyszerre szépségkirálynő, szűzlány és szexistennő.

Mikor lettek ezek az igények betáplálva a pasik agyába? :(


2012. ápr. 22. 09:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem*
2012. ápr. 22. 09:38
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

A kérdés jó, de szerintem ne általánosíts az összes huszonéves srácra, mert ők is komoly kapcsolatot szeretnének, ahogy mi is vagy legalábbis én, ez tuti.

Nem mondom, sok huszonéves srác csak a szexre megy, de nagyon sok kivétel van, elég ha ezt az oldalt olvasod, hogy hányan szeretnének komoly kapcsolatot.


21 L

2012. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mióta átverte őket 1 csaj, aki nem annyira topmodell. csak ezért. meg ezek gondolják úgy már nem éri meg küzdeni, majd akinek kellek az szól.


nekem special még nem volt csajom és nem vert át senki, de nem is tudom magamról hogy szexet akarnék már-e, vagy komoly kapcsolatot 21éves fejjel :D

2012. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Idősebb férfi vagyok és valóban így van, ahogy írod. Megváltoztak a társadalmi szokások az elmúlt egy-két évtizedben. Talán a filmek, talán a TV, sok minden hatására betört egy olyan szemlélet, hogy kb. 30 éves korunkig playboy-kodunk, iszunk, zúzunk, nőzünk, nem dolgozunk, szórjuk a pénzt (általában szüleink pénzét), aztán majd 30 után esetleg lesz valamilyen tartós kapcsolatunk, dolgozunk, mert a szüleink már nem bírják, lesz esetleg egy gyerekünk talán. Közben ezerrel szidjuk a romákat, hogy rohadjanak meg, 15 gyerekkel állnak sorba a segélyért, kisírjuk a szemünket, hogy kihal Árpád vére, a magyar, de nem nem lesz egy gyerekünk se vagy legfeljeb egy... értékvesztett korban élünk.
2012. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
(4-es vagyok. Apróbb hibáért elnézést kérek, nem olvastam át figyelmesen...)
2012. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ASOT ***** válasza:
100%

Ne általánosíts szívem! Attól h te ilyeneket ismersz az nem jelenti azt h a másik 1 millió is ilyen!


20-onéves?? Talán azok akarnak csak szexet, akik még élni akarnak, ki akarják élni maguklat , mert vagy még szűzek, vagy több lányi s tetszik nekük és nem akarják még lekötni magukat.


Gyermekük anyját keresnék?? Nem hinném h mind azt keresnék...én ezt fordítva mondanám, egy nő az aki a megfelelő pasit, apát keresi, aki szereti őt és megfelelő hátteret tud biztosítani neki és majd gyermekének.


Amúgy nekem nem kell olyan aki főz, mert én szeretek főzni, és tuti bele is kötnék abba hogy hogyan főz, mármint megbeszélnénk... :)


HA! A lány is és én is dolgozok akkor értelem szerűen megosztunk minden munkát , szerintem ez a logikus!


Szexistennő legyen??? Hümm...Nekem egyaránt fontos a külső és a belső is! A lány legyen igényes magával, egy nő legyen nő! Nem kell h ő legyen a szépségkirálynő (akik soxor nem is szépek) Ezt ugy mondanám h mindenkinek van egy ideálja! Hát nekem is van akár több is...


A másik fele akiknek nem jön össze semmi, azok megelégszenek egy idő után a "kevesebbel" is.


És igazából ugyanezt a kérdést feltehetnénk fordítva is... :)

2012. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:
48%
ma 9:46-osnak a 2. szövegével totál egyetértek! :)
2012. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Megszoktam, hogy egyedül vagyok és minden szabadidőmet a hobbimnak tudom szentelni. De a szex hiányához sajnos elég nehéz hozzászokni, azt még mindig kívánom.

22F

2012. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én 21 éves srác vagyok. Mindig is komoly kapcsolatot akartam. 2x voltam eddig szerelmes, mind2x rábasztam. Na ezek után nem csoda, h nem keresek komoly kapcsolatot. Mondjuk ha végre jönne egy olyan csaj aki viszonozza az érzéseimet, tuti h belemennék egy komoly kapcsolatba, de ilyet még nem találtam.
2012. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz.


En a huszas eveim elejetöl par honapos kiheveresi idöszakoktol eltekintve szinte vegig hosszu, komoly parkapcsolatban voltam/vagyok.


Es ez barataim többsegere is igaz. Teny, hogy akad közülünk, aki idöközönkent mas lanyt is alaposabban szemügyre vesz, de abban az esetben nyilvan nem kapcsolatot keres (megha ezt nem is köti a lany orrara).

2012. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!