Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az a nagy helyzet hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nagy helyzet hogy van egy lány az életemben,27 éves, én 28 vagyok. Mindketten szeretjük a másikat, de a kapcsolat nem működik. Mit lehet tenni annak érdekében, hogy egy viharos kapcsolat fellendüljön ismét?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük a másikat, ez tiszta sor. Elég viharosan indult a kapcsolatunk közel egy éve. De mindíg történik valami, több sajnos a gebasz mint a jó dolog. Nem akarok szakítani és ő sem, ezt tegnap konkretizáltuk. De úgy érzem ez a kapcsolat eleve halálra volt ítélve sajna. Képtelen vagyok szakítani, pedig lehet azt kéne. Mi a jó megoldás? Képtelenség vele komoly dolgokat megbeszélni a mindennapos problémákat tekintve. Csak már akkor mikor nagy a baj, és akkor olyan dolgokkal támad vissza ami az Ő

nemtörődömségéből fakad. Én mindig mondtam neki, beszélgessünk többet kettőnkről, mert így képtelenség összecsiszolódni. És így nincs jövőnk, nem lehet tervezni.

Úgy vettem észre, hogy elég bizonytalan a lányzó, pedig régen nem volt ilyen. Kettőn áll a vásár, egyedül nem megy. Amikor belátta az igazam, mindig mondta majd igyekszem ígérem. Amit ő kért én teljesítettem. Egyre idegesebb vagyok, ez így csak árt nekünk. Igyekszem bevágni a fülig vigyort ha találkozunk, de ez nem megy már sokáig, 2 hete nem láttam, pedig régen minden másnap igényeltük ezt.



2012. ápr. 25. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy a szerelem nem elég. Nem tudom, hogy akkor mi elég, de mi is nagyon szerettük egymást az exemmel, a kapcsolat mégis inkább rombolt mindkettőnket, mintsemhogy épített volna. szomorú. Lehet, hogy inkább olyat kell találni, ahol nincs szerelem, csak szándék van mindkét oldalon? Ott legalább nem bántják egyik felet sem az érzelmi hullámok :S
2012. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Keserű igazság, de sajnos igazad lehet. Mondjuk nekem szerelem nélkül max 2-3 hónapig tartottak a kapcsolataim.

Ebben egyet értünk, a szerelem nem elég, de szerintem az is kell az is kell.

2012. ápr. 25. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ekkora balf@szok, hát mint az oviban. Egyikőtök nem akarja a problémákat megbeszélni, másikótokat az se érdekli, ha 2 hétig nem találkozok, hát mi a bánatnak vagytok együtt? Van gyerek vagy közös lakás vagy bármi? Mintha nem létezne másik ember ezen a retek bolygón, úgy csináltok, mi ezen a bonyolult. Szép volt, jó volt, elmúlt és jó napot kívánok.
2012. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Talán ha lettél volna hasonló helyzetben, jobban megértenéd. Ha igazán szeretsz valakit és volt sok szép pillanat, akkor reménykedsz, és addig csinálod amig birod. Hasonló szituban vagyok én is, és sajnos lassan el jutok arra a pontra amikor azt mondom, nem megy tovább. De ehhez el kell jutni addig,h te érezd ezt! Jöhet bárki észérvekkel, ha szeretsz valakit az érzéseid visznek. Na de a kérdezönek: Nem szeretnék tanácsot adni pont ezért, úgyis az lesz ahogy érzed. De van két választásod azért, vagy elfogadod a helyzetet, vagy továbblépsz, mert a csajszi tehetetlen úgy néz ki.
2012. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De túl tudtok mindent magyarázni meg bonyolitani, nem parlamenti ülésen vagyunk.

Hát mindkettő eljutott arra a pontra, mi ezen a nehéz? Egyiknek se jó, olyan ez, mint a sz@rás: ha menni kell, hát menni kell. Mind2 tiszta ideg..

"Ha mégegyszer azt üzeni, mindnyájunknak el kell menni"

Elfogyott s regiment, lehet menni mindenkinek haza.

2012. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint látod a srác még nem jutott el arra a pontra,h kész elengedni. Te biztos mindig minden kapcsolatodban meg tudtad állni a helyed, gratulálok. De ellendrukkerek is kellenek na.
2012. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na nehogy már engem b@szogass, mer a gyerek egy lúzer:D

Sz@rból akar várat építeni és én vagyok a g€ci:D

2012. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!