Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a dolgot ill. viselkedjek ha ilyenek vannak bennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval miért van az, hogy ha egy pasinak nincs barátnője ill. ha van is megy a nyalás minden lánynak jajj de szép vagy jajj így jajj úgy.. ha barátnője van akkor meg a haverjainak beszél ki minden csajt, hogy de megdugnám és stb. .. jó pasik. de én már hányok ettől.. undorodom egyszerűen. Persze, ha szakítok, mert ez nekem nem megy akkor jön a nyalás, hogy te kelessz stb. stb. de ha vagyok akkor miért kell volt barátnőkkel beszélgetni meg ribancok képeit like-olni és stb. miért kell mindig azt éreztetni egy normális lánnyal, hogy más 100x jobb? Persze nem a pasikat akarom szidni, mert tisztában vagyok vele, hogy több a ribanc már, mint a sarok, de akkor miért nem őket szívatják? Hogy viselkedjek normálisan egy kapcsolatban a másik féllel ha ilyenek vannak bennem..?!!
2012. ápr. 8. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól kell választani. Ennyi a titok. Érdekes, az én barátaim sosem beszéltek ki, sose lájkolták más csajok képet (többségük még iwiw-en sem volt fenn) és ha kimondtuk, hogy vége, akkor vége volt.


Olyan pasik kellenek aki tucatemberek. Mennek a többiek után, és te ezt választod: megérdemled.


Majd egy idő után vagy megtanulod magad becsülni, vagy férfigyűlölő leszel. Ennyi.


És hallgass egy kis Within Tepatation-t.

http://www.youtube.com/watch?v=uy_UmgjXGk8


Sok sikert!

22/L

2012. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!