Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek gáz, ha nem adok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Sztetek gáz, ha nem adok a pasimnak semmit névnapjára?

Figyelt kérdés
ma van a névnapja, holnap után pedig a szülinapja. vettem neki ferrero rocher-t, new yorkerben vicces zoknikat, kenvelo övet, képeslapot (ebbe verset is írtam) és igazolványtartót. meg szexi fehérneműt, de azt magamnak:D szóval... sztetek odaadjak neki ebből ma vmit? vagy majd a szülinapján?

2012. ápr. 29. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én úgy csinálnám, hogy ma direkt nem is köszönteném fel még szóban sem, így ő azt hiszi, hogy elfelejtetted, s holnap pedig "kiengesztelnéd" a sok ajándékkal.:D Lehet kicsit gonoszság:)

Amúgy Boldog Névnapot a párodnak! S jó ünneplést:P

2012. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy gáz. Gondolj bele, Te fordított helyzetben mit éreznél ? Nyilván Te is várnál valami apróságot.
2012. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
add oda mondjuk a ferrero-t...
2012. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl. Annyit mondanék, hogy boldog névnapot, de majd csak szülinapodon szeretném átadni az ajándékodat. Felvenném a fehérneműt, átadnám az ajándékokat és utána mondanám, hogy a fő ajándék hátra van, és.....

Vagy esetleg a ferrero-t oda adnám, ha olyan típus aki el van kenődve, ha nem kap semmit.

2012. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
add oda neki holnap.én mindig mondtam a barátnőmnek hogy hagyjuk a névnapomat,mert nekem semmit sem jelent,ugyanolyan nap mint a többi,meg persze én is elfelejtem mindenkiét.szóval majd holnap.és beszámolót kérünk hogy tetszett neki a szexi fehérnemű!:D
2012. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) végúl névnapjára megkapta a ferrero-t, a többit prdig tegnap. utolsó válszoló: teljesen odáig volt:)))
2012. máj. 1. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is 3 nap van a szüli é névnap közt így kb nem nagyon izgat ,ha nem névnapozunk. Mindig egyben tartom őket:)

Jó mulatást!

2012. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!