Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a pasimnak névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a pasimnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze és szeretném ha tudná hogy figyelek rá, viszont tanácstalan vagyokk!!! kérlek segítsetek!!!
2011. nov. 26. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

férfiparfümöt.

valami alkoholt

vagy süss neki valami aranyosat:)

esetleg egy kicsit romantikusabb (nem nyálas) estét szervezni..

jobb 5leteim nincsenek.

Bár,nem tudom mióta vagytok együtt és hány évesek is vagytok.A korotoknak megfelelőt válaszd.

2011. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idézek "a legszebb ajándék,Te vagy magad!
2011. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idézek "a legszebb ajándék,Te vagy magad! Még annyit,nem a szexre gondoltam.
2011. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, számomra teljesen lényegtelen a névnap, még a szülinapnak sem tulajdonítok túl nagy jelentőséget. Pedig érzékenyebb vagyok az átlagnál de valahogy nem. Szóval onnantól kezdve hogy nem felejtette el és benyögte hogy boldog névnapot, eggyáltalán nem érzem magam rosszul vagy semmi ilyesmi ha nem kapok semmit. Sőt ha a "Boldog névnapot!" még egy csók is kíséri hát annál több SZÁMOMRA nem kéne:) Igaz ezt magamról írtam bár az ismerettségi körömben eléggé sokan vagyunk ezen az állásponton.

De egy jótanács: ha mégicsak akarsz valamit ADNI akkor jól írtad ne azon legyen a hangsúly hogy veszel valamit hanem hogy adsz:) De szerintem egy névnapot ne reagálj túl;)

2011. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden választ!! :))
2011. nov. 27. 16:24
 6/7 anonim válasza:
nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de ha már több, mint 1 éve, akkor esetleg valami alsónaciban is gondolkodhatsz :) nem kell extrának lenni mindenféle hülye mintával, hanem valami jól kinéző boxert pl (már ha azt hord)
2011. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D:D jóötlet
2011. nov. 28. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!