Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha valaki talpig úriember?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2012. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen. Szimpatikus de nem biztos h sokáíg elviselném mert volt ilyen pasim de az papucs is volt és nekem ez nem, annyira jött be
2012. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Persze :)
2012. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Mindenkeppen dicseretre melto, ha valaki a mai vilagban igy viselkedik. Orulok annak, ha nem egy bunkoval van dolgom. Ugyanakkor volt mar olyan tapasztalatom,

amikor ez problemat jelentett. Mindig megtartotta azt a bizonyos ket lepes tavolsagot. Nem tudom, megtortenhet, hogy velem volt valami baja, sosem derult ki. En viszont nagyon kedveltem ot. Az elottem szolok azt is megemlitettek, hogy ne legyen papucs az illeto. Neha az uriember es a papucs tarsul egymassal, az nehezen elviselheto.

2012. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Diavolino44 ***** válasza:
a talpig úriember csak akkor jön be a csajoknál ha nem papucs.
2012. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok igaz,de én tapasztalatból mondom hogy ideig óráig te tszik nekik,de ha túl sokáig vagy ilyen,akkor papucsként fog rád tekínteni
2012. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem azért tekintettem az exemre papucsként mert udvarias volt hanem azért mert egyet csettintettem és ugrott. De akár ilyet is h percenként fel le vetethettem volna vele a cipőjét ha olyan kedvem van. Ez a papucs
2012. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sorry, de tapasztalataim alapjan csak mondjak.


Viselkedesre en is teljesen uriember vagyok, de tudom, mikor van az a bizonyos fordulopont, ahol azt kivanjak, hogy feledkezz meg uriembersegedröl!

2012. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne jönne be nekik, végül is ezért szaladgál ennyi talpig úriember az országban, és a rosszfiúk meg itt sírnak hogy az összes csajt lecsapják a kezükről.
2012. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ájron ***** válasza:
53%
16:03 EPIC WIN!
2012. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!