Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak fiúk, mit tennétek ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak fiúk, mit tennétek ha?

Figyelt kérdés

ELMÉLETI KÉRDÉS :)


20-23 évesek vagytok, és 1 éve jártok a barátnőtökkel, akit tényleg nagyon szerettek, és vele képzelitek el a jövőt (szóval házasság gyerekek), de még szó sincs erről. A csajszi véletlen mégis teherbe esik fogamzás gátló mellett. Mindketten tanultok még.


Mit tennétek?

Ismétlem a kérdés elméleti, csak érdekelnek a reakciók :)


És írjatok légyszi kort is!


2012. ápr. 22. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülnék mert az apja sajátkezűleg herélne ki.
2012. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de fogamzás gátló mellett kár mérlegelni, én aztán nem választanék alapesetben abortuszt, de fogamzásgátló mellett r...dt nagy a kockázat, hogy a magzat nem lesz egézséges.Ez azért szerintem döntő érv.Más a helyzet óvszer melletti teherbe esésnél.
2012. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es: mai fogamzásgátlók nem ártanak a magzatnak


ennyi idősen abortusz egyértelműen

2012. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!