Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy kapcsolatban az egyik fél mással találkozik -nem haveri célból- és ha a másik pár ezekről beszél akkor ő a rossz, és azt a választ kapja h nem történt semmi?!

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Akkor az van, hogy palira veszik, és sürgősen tegye lapátra a megcsalt fél.
2009. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem
2009. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.

De valaki meg lett csalva, annyit levettem. Innentől sima ügy. Ki kell dobni, azt aki félrelépett, vagy megbeszélni, megbocsátani... a szokásos (már akinél).

2009. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megfejtettem :D Kb odáig érteni a mondatot,hogy nem haveri célból... "és ha a másik fél ezekről beszél (mármint a megcsalásról),akkor ő a rossz és azt a választ kapja,hogy nem történt semmi"

Vagyis a pasi megcsalta a nőt,a nő ezen felháborodott,számonkérte és még a pasinak állt feljebb,hogy hogy meri gyanúsítgatni,hisz nem történt semmi. Remélem jól értem :)

A válaszom peedig az,hogy a pasit ki kell rúgni,mert nem elég,hogy hűtlen még hazug is és valószínüleg nem ez lesz az utolsó ilyen tette.Ne hagyd magad ennél jobban megalázni,dobd ki!

2009. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulalok az utolsonak(taps-taps)

Szerintem is dobd ki az ilyen szemetre valo es nem egy no mellett a helye!

2009. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!