Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki egyre magányosabb, csalódottabb, pedig mindent megtesz azért, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Soha nem volt szerencsém szerelem terén. Nehezen ismerkedek, mert nem igazán vagyok amolyan bulizós, társasági lány. Persze nyitott vagyok az ismerkedésre, egy új kapcsolatra, de úgy érzem, hogy valamiért ez "lehetetlen" számomra. Az igaz, hogy sok időt elvett a tanulás, de ez nem kifogás, mert más egyetemista lány már rég párkapcsolatban él, én pedig sajnos sehol nem tartok. Volt egy időszak, amikor nagyon erőltettem volna a dolgot, de beláttam, hogy nem lehet, mert úgy nem fog menni. Nem sajnáltatom magam, de kezdek beletörődni abba, hogy egyedül maradok. Nagyon rossz érzés, de reménytelen a jövőm ilyen téren.
2012. ápr. 29. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen ,anyukám. De ő már feladta.
2012. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Se neki legalább már van családja, nekem meg nincs és nagyon úgy néz ki, hogy nem is lesz :(
2012. ápr. 29. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
24
2012. ápr. 29. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy te előre megrajoltál magadnak egy jövőt. Hogy ennek meg annak kell lennie. És mivel most nem úgy történnek a dolgok, ahogy azt te próbáltad magadnak megjósolni, elkeseredsz. Próbáld meg elengedni az elvárásokat magad felé, és sodródj picit. Próbálj meg új dolgokat, ha nem jön be, próbálj mást. Egyszer, mikor nem is számítasz rá, bejön valami. A lényeg, hogy ne tervezz!
2012. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazad lehet...biztos ez a gond.

Nem ragaszkodok az elképzelt jövöért már egy ideje, de nem olyan hamar törtlnik változás. Idő kell mindenhez.

2012. ápr. 29. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk "csak" 21 éves vagyok, de ugyanez a helyzet. Engem sem szeret a szerelem. :( Bár 18-19 éves koromig nem is nagyon izgatott, hogy legyen barátom, úgy voltam vele, hogy úgyis jön az egyetem, megismerek sok új embert, bekerülök új társaságokba és majd alakul. Hát ennek ellenére nem jött még össze sajnos. Én is néha kicsit rosszul érzem magamat amiatt, hogy soha nem volt senkim, a csoporttársaim meg már többségében túlvannak egy-két, vagy még több kapcsolaton... Nálam valahogy mindig úgy alakult, hogy amelyik srác éppen tetszett, az mindig mással jött össze, aki pedig nálam próbálkozott nekem nem volt az esetem. :( Ez van, mit csináljak...

Szerintem viszont jobb ha nem görcsölünk rá, csak annál rosszabb lesz, próbálok új embereket megismerni, aztán előbb-utóbb majd csak lesz valami...

Olykor mondjuk én is elszomorodok a gondolattól, hogy mi van, ha még évekig egyedül leszek, vagy még tovább... ráadásul a családomban is mindenkinek van párja csak nekem nincs...


Azt tudom neked mondani, hogy ne add fel, én is reménykedek, hogy most már lassan rám is rámtalál a szerelem =)

2012. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

24 vagy,igazándiból nem vagy elkésve semmivel. Gyakorlatilag tisztában vagy magaddal, leírtad, hogy mivel van probléma. Nehezen ismerkedsz, nem vagy társasági lány. Ezek nélkül tényleg nehéz nyitottnak lenni az ismerkedésre. Valószínűleg azt a jelet küldöd az emberek felé, hogy magadnak való vagy, érdektelen és unalmas. Ezen próbálj meg változtatni. Elsősorban koncentrálj magadra. Próbálj ki új dolgokat, esetleg változtass a stílusodon, kezdj el sportolni. Komolyan mondom a sport nagyon jó ismerkedési/barátkozási lehetőség. Építhetsz azáltal kapcsolatokat, mindamellett rendszeresen is csinálnál valamit! Lelkileg is feloldódnál, önbizalmat adna és akaraterőt. Kell keresni valamit, amit szeretsz csinálni! Ha egy kicsit kivirulsz, megismersz több embert, lehet egy haveri köröd, akikkel mehetsz ide bátran és nem érzed rosszul velük magad, meglásd hogy a férfiak is jelentkezni fognak.

24N

2012. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
javítok: szóval mehetsz ide-oda :)
2012. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 29. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!