Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Ez a srác egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Ez a srác egy pókerarc?

Figyelt kérdés

Hihetetlen figura,ha nem lenne ki kéne találni. Már kezdem kiismerni,de egyszerűen nem megy,mindig amikor azt hiszem,akkor jön valami újabb.

Szóval,a lényeg,hogy van egy fiú a suliból(18 éves),akit ne mtudok megfejteni,ne tudom melyik az igazi énje.

Vidám,és jó humorú,mosolygós,az ember azt gondolná,hogy mindenki szereti,és a társaság középpontja,mindenkihez van egy kedves szava,mindenkivel nyílt,mindenivel szívesen beszél bármiről. Ez az egyik énje. De ott egy másik,amikor ugyanilyen harsány,és vidám,de csöppet sem kedves,sőt épp ellenkezőleg,nagyon is bunkó,és lekezelő,fölényes,és mindenféle apró csínytevéseken töri a fejét,mindenkinek beszól valami sértőt. Hülyíti az embereket jobbra balra,nagyon nagy dumái vannak,és könnyen az ujja köré csavar bárkit,ügyesen bánik a szavakkal. Jól tud érvényesülni,sé helyezkedni,határozott,és céltudatos,tele van életörömmel,és kissé egoista. Megint egy másik énje,hogy magába borul,és teljesen összeomlik,két kezével eltakarja az arcát,és mogorva mindenkivel,álmosan ásítozik,és mindenkit leszr maga körül,és láthatóan nagyon maga alatt van. Aztán van egy érzelmesebb énje is,amikor csak ketten voltunk,egész megnyílt nekem,és akkor mintha életében először őszinte lett volna,talán megbízik bennem. De már nem tudom megfejteni h melyik az igazi énje a sok álarc között. Meg ez a szétszórtság,hogy néha azt se tudja milyen nap van,de olyan dolgokat meg megjegyez,hogy milyen fülbevaló volt a fülemben 2 héttel ezelőtt. Fura alak,de szeretem. Az egyértelmű ,hogy hangulatember,na de ennyire? Szerintetek mi lehet a sok álarc mögött. Lehet ez az érzelmes az igazi énje,csak szégyenli,és palástolja a többivel? Ha nekem megmutatta jót jelent,h megbízik bennem?



2012. ápr. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy retkes kocka , sok ilyen embert ismerek .

Amikor jó arc : Nyert wowban 200 ratinget arenaban

Amikor köcsög: Valójában nem is az csak próbál trollkodni Ragnaros hunchat szinten

Amikor szétszórt: Hajnal 3 ig játszott előző nap

2012. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

uhh! jézusom!

áhh nem hiszem!

itt valami teljesen másról lehet szó!

2012. ápr. 22. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ócsárolni, mert legalább egy érdekes ember. Még keresi önmagát, próbálgatja a határait, kutatja a képességeit.

Bármiből is fog megélni, azt szívesen fogja tenni, impulzívan, ötletekkel, és százszor sikeresebb lesz mint az, aki retkezi a saját frusztrációja miatt.

2012. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neked határozottan tetszik. :)

Létezik ilyen, minden oldala Ő... ki más lenne(?!), nekem is több "arcom" van, én is ilyen vagyok, csak lányban... bár a bunkózás meg stb. nem az én asztalom, olyan nem vagyok.

A legrégebbi és egyik jó barátnőm, akivel szinte együtt nőttünk fel és azóta is ugyanolyan szoros kapcsolatban vagyunk... az egyik jelző, amit mondani tud rólam az, hogy:kiismerhetetlen.. Én meg úgy ismerem őt, mint a tenyeremet, tudom mire mit fog válaszolni, csinálni, mire gondol meg minden.

2012. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mégse kellek senkinek.
2012. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha érdekel,nekem is csak azóta kell a srác,amióta megmutatta az "igazi" az érzelmes oldalát!
2012. ápr. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!