Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez a párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves fiatal, de annál komolyabb üzletember vagyok, egy vegyeskereskedést üzemeltetek, sok emberrel találkozom a munkám során, és sok emberrel beszélgetek is. Megismerkedtem egy 39 éves nővel, mindenben megértjük egymást, elég sokat beszélgetünk, ha problémája van velem osztja meg, és én az enyémet vele, STB... Én felhívott hogy nem -e lenne kedvem elmenni vele szórakozni egyet, és majd kiderül hogy mi lesz belőle,mert szimpatikusnak tart, és én is őt!!! elég komoly, de fiatalos is egyben! annyira viszont már ismerem, hogy kizárhassam azt, hogy a pénzemre hajtana. Elképzelhető ez a kapcsolat? én 21 éves vagyok, ő pedig 39 ! kérem, hogy az ilyen válaszoktól kíméljetek hogy dugd meg oszt kész! annál komolyabb ember vagyok! köszi! ?

2012. ápr. 29. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
röviden hajrá , elképzelhető ez a kapcsolat szerintem .
2012. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha komolyan érdeklődik irántad, miért ne? egy próbát megér

ráadásul ilyen esetek elég gyakoriak, hogy a nő az idősebb

azt tedd, ami neked jó...ha nem rohansz bele egy kapcsolatba, nem fog meglepetés érni

2012. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ájron ***** válasza:
A legjobbakat kívánom, ha szeretitek egymást akkor vágj bele.
2012. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne lehetséges...ne félj attol hogy az emberek majd megnéznek az utcán ..mért az emerek önzök..és magukat-szeretök

sok sikert..

2012. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39éves nő vagyok és kizártnak tartom,hogy én "leálljak"21éves fiúval.Nekem muszály hogy a férfi tőlem jóval idősebb legyen.Nektek attól persze még sikerülhet.
2012. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Why not?Ha igazán szeretitek egymást akkor nem fog titeket érdekelni,hogy néha furcsán néznek majd rátok.Egy próbát megér,nem?(:

Sok sikert.

2012. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!!! Hát akkor próba szerencse....
2012. máj. 2. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!