Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes továbbra is együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes továbbra is együtt maradni?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, de szexuálisan nem passzoltunk össze.

Nekem sokkal nagyobb és más igényeim vannak, mint neki.



2012. ápr. 29. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sose leszel elégedett, egy idő után pedig már undorodni fogsz tőle...
2012. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy egyébként megvan-e a szerelem, szeretet, tisztelet, vágyak a párod felé. Az én barátnőm hetente párszor kívánja a szexet, de sokszor nagyon fáradt, mire hazaér. Ha férfi vagy, inkább vezesd le feles energiáid és légy megértő barátnőddel. Másképp vannak kitalálva ők.

Ha nő vagy, akkor pedig nem érdemes pazarolni az idődet.

2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ezt meglehet vele beszélni, 2 év az sok idő h ezt megtudd vele normálisan beszélni, ismeritek már egymást annyira h megbízzatok egymásban és megoldjátok ezt a gondot:) meg ha szereted akkor mindeképp megbeszélni kell, és nem azon gondolkodni h emiatt esetleg szétmehetetk
2012. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem mindegy, hogy férfi vagy-e, vagy nő. A férfiak általában gyakrabban igénylik a szexet, mint a nők. Ha te vagy a nő, akkor az gáz.
2012. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!