Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel, rögtön szakítás után?

Figyelt kérdés
volt egy egy évig tartó kapcsolatom, ami a hét elején ért véget. háromszor szakítottunk már, nem működött. egy másik lányba szeretett bele, ez volt a végső indok. mindháromszor ő szakított, mindháromszor ő akart visszajönni. egy éve megismertem egy másik fiút, aki szintén szeretett volna velem együtt lenni, de én az előbbit választottam, és azalatt az idő alatt nem is beszéltünk. az elmúlt napokban rengeteget beszéltünk, és kezd belém szeretni. tegnap én is így éreztem, de ma megint nem. közben találkoztunk is. mit tegyek, mi lenne a helyes? úgy érzem, az előzőből már kiszerettem, de még fáj. nem tudom, hogy állok vele, mert minden gondolatom elterelem róla. viszont a másik fiú tényleg szeret. mit tegyek most?
2012. ápr. 30. 00:46
 1/6 krvua ***** válasza:
100%

dönts , úgy is megbánod


(nincsen jó döntés ebben a helyzetben...)

2012. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdett már jönni a szikra még ki is alakulhat...:)
2012. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jobban teszed, ha még vársz vele és nem sürgeted a dolgot!
2012. ápr. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en azt tennem, hogy maradnak azzal aki szertet mert a masik csak kint fog neked okozni a tovabbiakban


32 L

2012. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
válaszd az újat. A réginél nincs tűz, de ennél még lehet és akkor elfelejteti veled a régit:)
2012. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!:)
2012. ápr. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!