Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az egyes nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az egyes nőknél (ahogy én észrevettem) hogy ha kikosaraznak valakit utána tök természetesnek gondolják azt hogy ugyan olyan jó viszonynak kellene lennie kettejük között mint előtte?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
mert nem őket kosarazták ki,ha megtennék velük akkor nemnem igy gondolkoznának
2012. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, legalább emberileg még számbavesznek, ha férfiként nem is ;)
2012. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert azért addig jó a dolog, amíg ide-odaviszed őket, programot szervezel nekik, kedveskedsz. Ha cserébe semmi elvárásod nem lehet, na az a legjobb.
2012. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem pont az a jó, ha alapból így áll hozzá valaki. A csalódott félnek kell eldönteni, hogy mennyit tud bevállalni a további kapcsolattartásból.

Az más kérdés, hogy a lánynak viszont meg kell értenie, ha megszakad, vagy lazul a kapcsolat, erőszakoskodni, értetlenkedni felesleges és idegesítő lenne részéről.

2012. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert kulturáltak? Szerintem így a normális, persze ehhez a másik félnek is adnia kell magát.

Kikosarazhatnak valakit - őt is kikosarazzák. Intelligencia kérdése.

Én nem csinálok ügyet ebből.

2012. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érett, kulturált ember nem kezd gyűlölködni, csak mert visszautasították, és attól függetlenül kedves, hogy kap-e érte jutalomszexet/szerelmet.
2012. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!