Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vagyok, mit kellene éreznem?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam barátnőmmel/volt élettársammal másfél év után. Szeretem őt, de akadtak félreértések, és ez lett a vége. A baj, hogy egyszerűen nem tudom, most mit kellene éreznem. Üres vagyok, meg keresem a helyem, de nem vagyok szomorú, levert... Szakításkor megszokott az elveszettség érzése, az önbizalom hiánya, a kilátástalanság, mégsem érzek semmit... Miért van ez? 25f
2012. ápr. 30. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
várj egy hetet és tedd fel ujra a kérdést magadnak. mert mást fogsz akkor érezni
2012. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-felszabadulást

-megkönnyebbülést

-egy teher leesését a válladról

-egy sziklának a leesését a szívedről

-életkedvet

-nyugalmat

2012. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-felszabadulást

-hogy leesett a teher a válladról

-jobb esetben csak jót :)

2012. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, mint a frissen született bárány csak néztem körbe mi van aztán szép lassan beborult minden. Persze hogy ha csak szeretted, pár nap és baromi rosszul fogod magad érezni. Főleg mikor nem tudod mi van vele, merre van, kikkel van, mit csinál, jól van-e. Mikor látod a cuccait a szobádban, a ruhája illatát érzed, a haját találod az ágyadban, látod a fényképét, elpakolod a cuccait. Reménykedj hogy nem pózol a facebook-on egy hét múlva egy másik faszival, mert az nagy gyomor szájba rúgás, haverral történt meg de nem kívánnám. Mi 3 éves kapcsolat után mentünk szét ez volt 2 hónapja azóta tudom, hogy baromi nagy hiba volt hülye voltam, próbálok vele lassan lassan újra összejönni. Persze én nagyon szeretem és ő is szeretett csak összegyűltek a sz@rságok, nálatok nem tudom ez hogy van.
2012. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!