Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatunk csak fizikai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk csak fizikai, én többre vágyom. Megmondtam neki, hogy szeretem, azt mondta Ő is, de nem szerelemből. Van még remény, arra, hogy ki lehessen ebből hozni egy rendes PÁRkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást igazán, lehetséges, hogy még belém tudna szeretni? L/19
2008. dec. 30. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén nem sok jót jósolok nektek. A pasinak ez a kapcsolat a felelőség és kötöttségek nélküli szex, ha jól értem. Minden pasi álma...Azért ne add fel, próbálkoz. Mondjuk főz neki valami finomat. Próbáld meghívni moziba és ilyesmi. Remélem sikerül
2008. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

Kiegészítve az előttem szólót,mert hát miért ismételnék?! -szóval azt akarom hozzáfűzni,hogy ismerek több párkapcsolatot,amelyek úgy működnek sok éve,hogy nincs szerelem,lehet nem is volt-de az a nagybetűs szerelem egyébként is el szokott múlni,és helyette egy nyugodtabb,barátibb, nagyobb ismereten alapuló kapcsolattá válik-szóval sokan megszokásból,vagy gyakran kényelemből maradnak együtt,vagy éppen az egyedül maradástól való félelemből-és ha jól értem,itt azért még nem tartotok-így van több lehetőség.


-de hangsúlyozni szeretném,hogy csak testi kapcsolat,ha nincs mögötte lelki,értelmi háttér,az nem szokott sokáig tartani.

2008. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Nem lehetséges hogy már azért nem szeret szerelemből, mert elmúlt nála a rózsaszín köd és csak erős szeretetet és ragaszkodást érez irántad? (Általában akinél elmúlik a köd azok utánna azt érzik és az tart jó sokáig)
2008. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem járunk. Csak találkozgatunk 7végeken és szexelünk, utána megy mindenki a maga dolgára..sajnos.
2009. jan. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!