Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki évfolyamtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Émyyy kérdése:

Van egy srác aki évfolyamtársam és elég jó barátok vagyunk. én közbe rájöttem, hogy már nem ugy szeretem hanem szerelemböl. El is mondtam neki és azt mondta, h nagyon szeret mint barátot. De én ugy érzem, h csak ő kell. mit tehetnék, h megszerezzem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Többynire jól nézel ki?
2010. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen..
2010. okt. 15. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor amikor épp többnyire vagy hajolj hozzá közel úgyis megcsókol ha teccel neki
2010. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha meg semmit nem akar tőled, nem lesz belőle hosszú kapcsolat...
2010. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem akkor várdmeg hogy igyon
2010. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha csak barátként szeret akkor felesleges próbálkoznod. inkább akkor erősítsd a kapcsolatotokat és szervezz néha közös programokst, hívd el valahova és akkor lehet h a végén már ő sem csak barátként fog rád gondolni =)

de az a lényeg hogy ne erőltesd ha ő nem akarja mert akkor már a barátságotoknak is vége lesz..

2010. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de úgy érzem h csak barátként gondol rám...

mongyuk egy dolgot nemértek... egyszer mikor bulizni voltam találkoztam vele és nagyonsokat ittam és le akartam kapni de ö nemhagyta.. ez lehet azért volt mert közbe egy másik sráccal is voltam.. de nemiztos : D és ő tuggya h ha iszok ilyenvagyok.. és azota párszor már hivott inni.. meg folyton hivogat.. de ha teccek neki akk nemértem mért nem lép, ha meg nem akk nemértem mért hivogat meg jön oda hozzám...

2010. okt. 15. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát írni azt nem tudsz és túl komoly sem vagy... Talán ez lehet az oka...
2010. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondod sose legyen az életben, kicsikém. Amúgy meg észrevetted, hogy a szöveged központi témája az ivás? Csoda, hogy a srác egyátalán tekint rád valahogy...
2010. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!