Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy "elszalad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy "elszalad" mellettem az élet, pedig mindent megteszek, hogy ne így legyen. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és sajnos nagyon elkeseredett.

Egyszerűen nem tudok kilépni ebből az érdektelen, szomorú életből, pedig nagyon változtatni akarok.

Ez most nem önsajnálat, csipán tanácsokat szeretnék kérni., mert úgy érzem, hogy valamit nagyon rosszl csinálok.


Próbálok vidám és kedves lenni, a jó dolgokat meglátni az életben, de akkor is szomorú és magányos vagyok.

Semmi kikapcsolódás nincs az életemben...csak a kötelességek, a tanulás, a megfelelés...ez mind kell is, csak hiányzik a lazítás és az, hogy néha végre jól tudjam érezni magam.


2012. máj. 1. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
békélj meg önmagaddal.
2012. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hallgass sok zenét, mozogj, így ki adod magadból a feszültséget. Leginkább a jógát ajánlom, teljesen feltölt energiával.
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
kezdj el sportolni :)
2012. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ezek már megtörténtek...megtanultam elfogadni önmagam, mert ez volt az első lépés.

És sportolok is évek óta, de ez is amolyan megrögzött kötelességgé vált és nem mindig esik jól.

2012. máj. 1. 11:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Én a munkába menekültem de már ez is kezd kimeritő lenni.Egyszerüen csak egy társ hiányzik, valahogy azt semmi se tudja pótolni nálam lehet nálad se.
2012. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne görgyölj rá:) Nagyon fiatal vagy még:)

Családoddal jó a viszonyod? Nagyon sokat tanulsz? Kezdetnek jó lenne szerintem vmit sportolnod, ott alapból közösségbe kerülsz és a mozgás jótékonyan hat a közérzetre is. Ne hagyd, hogy a kötelességek uraljanak, a rohanó világ elferdíti az emberek értékrendjét, és egyre kevesebb idejük marad egymásra. Olvassál, járjál kirándulni, egyél finomakat, ilyesmi:)

2012. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Igen a családommal jó a kapcsolatom szerencsére.

Megpróbálok új dolgokat kitalálni, hogy kicsit szebbek legyenek a napok.

2012. máj. 1. 11:12
 8/18 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat jó dolog, de sztem csak úgy lehet egészséges, ha a felek külön is jól megvoltak előtte, nem ebbe menekültek azért, hogy rendbe hozzák az életüket. Bár ha végül is már elfogadtad magad, szereted magad, akkor biztos tudsz valahol ismerkedni nem?:)
2012. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ASOT ***** válasza:

elszalad az idő, és egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy ülünk egy széken a szobában, búsan egyedül, remegő kézzel, ősz hajjal, és arra gondolunk, mi lett volna ha...


noss! :)

- 24 éves vagy...

- párkapcsolatod vagy párkapcsolataid voltak?

- vagy neattán még senki sem volt?..ezt kétlem..

a szavaidból kivéve..

- nincsenek barátok sem gondolom..??..

- fősuli/egyetem (nem tom hol tanulsz), próbáltál már nyitott lenni pasi/pasik iránt?

- a pasik kezdeményeztek már?

- tetszett egyáltalán valaki?


Neked egy határozott életvidám, minden hülyeségben benne levő pasi kéne, aki kimozdít belevisz mindenbe, élettel teletöltő, nem meghátráló pasi kellene...


persze h ebbe belekeseredsz! a család van amire nem elég..

egy idő után , kevés lesz minden a sport a tanulás, mert hiányzik az a plusssz! az aki nem az anyukád aki puszit ad a homlokodra, hogy jóéjt..hanem olyan aki ott is marad veled miután ad egy puszit átölel és simogat míg el nem alszol, és az nem egy scaládtag...


amúgy merre járkálsz? hol lehet lehetőséged szerinted találni valakit?

bolt? közért, könyvtár, suli, tesco gazdaságos?? :)

2012. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a tanácsokat :)

Teljes mértékbn átltod a helyzetem és érzem, hogy megértetted miről van szó.


Igen volt már párkapcsolatom, de ezt hagyjuk...szörnyen végződött.


Igen, próbálok ismerkedni, de szó szerint érdektelen vagyok a pasik szemében. Pedig adok a külsőmre, nagyon odafigyelek...és ami a legfontosabb próbálok kedves is lenni, de valamiért nem alakul semmi.


Egy ideig nagyon rá voltam állva, hogy megtalálom az igazit és boldog leszek, de sajnos lemondtam erről és nem erőltetem. Nyitott szemmel járok, nem zárkózom el, de egyenlőre esélytelennek tűnik a dolog sajnos.

2012. máj. 1. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!