Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek megvan a párja valahol?

Figyelt kérdés
szerintem nincs(pl. nekem-és nem is lesz).

2012. máj. 1. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igen, de az nincs garantálva, hogy elsőre belefutsz. Valaki egyből rátalál, valaki viszont sok szenvedésen és csalódáson megy keresztül, amíg megtalálja. Most lehet kijelented, hogy neked nem lesz, de soha sem tudhatod,mit hoz a jövő! :)
2012. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha valakinek csak negatív tulajdonságai vannak párkapcsolati szempontból, az nem talál sok olyan csajt, akinek kellene.
2012. máj. 1. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj vagy vmi,az a lényeg hogy éld az életed,fejleszd magad.Egyszer úgy is belép az életedbe,mikor nem is számítasz rá.
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert se munkám,se pénzem,semmim sincs jóformán,mégis ez hiányzik a leginkább.Az utóbbi években volt csajom,nem is csunya,de kiderült,hogy egy számító qrva.Kb fél éve meg a kutya se néz rám...Ezért gondolom,nekem nincs semmiféle párom.Talán nem is volt és nem is lesz.
2012. máj. 1. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak negatív tapasztalataim vannak párkapcsolat terén,de remélem,hogy egyszer megtalálom valahol a párom!

18/l

2012. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy 21L
2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs mindenkinek párja, nem is tudom, ki az, aki ezt elhiszi.
2012. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még mi elött félre értenétek, nem ön sajnálkozni akarok,csak érdekel mások véleménye is a sajátomon kívül+aki peszimista, az ritkán csalódik,de örül neki.
2012. máj. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!