Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés
A barátom már hónapok óta szakított, a mai napig azt mondja, hogy neki sok volt a vita a kapcsolatunkba, be sokkalt és ezért lett vége, de még mindig szeret, és újra szeretne majd velem lenni. Azóta neki is nekem is volt egy-egy kapcsolatom, ami pár hétnél, egyikünknél sem tartott tovább. Egy fajta olyan se veled se nélküled kapcsolatba csöppentünk. Ő egyszer úgy van vele, hogy nagyon szeretne velem lenni, mert boldog és jó neki, aztán máskor az jön rá, hogy egyedül akar lenni nélkülem. Szerintetek ez teljesen befuccsolt? Vagy még van rá esély hogy együtt legyünk, és ha igen akkor mégis hogyan?

2012. máj. 1. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok volt a spuri!?!?!
2012. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, fogtok-e megint vitázni ha megint összejönnétek. Úgy tűnik ez a kiváltó ok.
2012. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem áll szándékomba és ezt már mondtam is neki mert azért utólag sok mindenre rájöttem. És igen valóban ez a kiváltó ok. Csak nem tudom hogy érhetném el azt hogy ez ne így legyen.
2012. máj. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!