Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet? Mi lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Mi lenne, ha együtt laknánk? Nem hülyeség?

Figyelt kérdés
együtt vagyok egy sráccal majdnem egy éve,de én sajnos elkerülök bp-re suliba,ő meg itthon marad,mert még nem járta ki.Azon gondolkodtam hogy mi lenne,ha miután betölti a 17et,elkezdene egy tanfolyamot(okj-s papírt kap)szakács akar lenni,és felköltözne hozzám.Itt megtudná csinálni pesten,és velem lakhatna, mert én albérletbe leszek.A családi állapota rossz,nincs jóban a szüleivel(amit meg is értek..).Mondta h velem szeretne már leakni mindenkitől távol.Így hát kipattant ez az ötlet a fejemből..így amég én suliban vagyok...addig ő ezt a tanfolyamot elvégezhetné ő is ott fent vele..és nem kéne évekig egymás nélkül lennünk se.
2009. jún. 23. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, ha ő is benne van, és fenn tudjátok tartani az albérletet.
2009. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha anyagilag megtudjátok oldani és a fiú is vállalja, hogy Pesten végez el egy tanfolyamot akkor hajrá :)

bár a sulit azért előtte végezze el szerintem (mindenképp)

sok sikert^^

2009. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez van ennél a tanfolyamnál, hogy megkell lennie a 10 osztálynak,és utána elkezdheti.Na neki pont meglenne.
2009. jún. 23. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így mind nagyon szép és jó, és örülök, h ennyire szeretitek egymást, de gondolj bele...nem kéne annak a fiúnak egy ÉRETTSÉGI? és ahhoz be kellene fejeznie a szakközépiskolát...a másik pedig, h szerintem naggggyon korai még az összeköltözésen gondolkoznotok 16 évesen...
2009. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!